Ağaçlarda budama işlemi devam ediyor | 12 Nisan 2024İmar Haber

12 Nisan 2024 - 22:00

Ağaçlarda budama işlemi devam ediyor

KIŞ AYLARI ÖNCESİNDE DÜZCE BELEDİYESİ AĞAÇLARDA BUDAMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR. KENT MERKEZİNDEKİ AĞAÇLARIN DAHA UZUN ÖMÜRLÜ YAŞAMASI AMAÇLANAN BUDAMALARIN, MUHTELİF NOKTALARDA DEVAM ETMESİ BEKLENİYOR.

Ağaçlarda budama işlemi devam ediyor
Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 15:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/agaclarda-budama-islemi-devam-ediyor/42921/" title="facebook">

DÜZCE(İHA) – Kış ayları öncesinde Düzce Belediyesi ağaçlarda budama çalışmalarına devam ediyor. Kent merkezindeki ağaçların daha uzun ömürlü yaşaması amaçlanan budamaların, muhtelif noktalarda devam etmesi bekleniyor.

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, her yıl kış ayı öncesinde ağaçlarda budama çalışması yaparak, ağaçların daha uzun ömürlü yaşamasını amaçlıyor. Daha önce bir çok noktada yapılan budama çalışmaları şimdilerde kent merkezinin en önemli noktalarından birisi olarak görülen Cedidiye Meydanında yapılıyor. Cami çevresinde bulunan ağaçların budama işlemlerini yapan ekipler, muhtelif noktalarda da budama işlemi yapacak. Kış öncesi tehlikeli olabileceği düşünülen tüm ağaçlarda budama Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılacak.