AÖF Vize Sonuçları Açıklandı

imar haber

2017 bahar döneminde yapılan AÖF vize sınav sonuçları açıklanması bekleniyor. Açıktan eğitimine devam eden  üniversite öğrencisinin girdiği  AÖF vize sınav sonuçlar beklemektedir.

AÖF sınav sonuçları için  29-30 Nisan’da yapılan AÖF vize sınavlarının sonuçlarının bu hafta açıklanması bekleniyor. Öğrenciler sınav sonuçlarını aöf nin internet adresinden  kontrol edebileceklerdir.

AÖF sınav sonuçlarını  BURADAN adresinden veya iOS ve Android Market platformundaki Anadolu uygulamasından öğrenebilirsiniz. Gerekli olan tek şey sizden istenen bilgileri doğru girmek.

imar haber

AÖF SINAV SORU VE CEVAPLARI AÇIKLANDI

29-30 Nisan tarihlerinde düzenlenen Açıköğretim AÖF bahar dönemi sınav soruları ve cevapları yayımlandı.  Sınav takvimi, sınav öncesi uyarılar ve sınava dair pek çok detayı bünyesinde barındıran Anadolu Üniversitesi, AÖF kampüs uygulamasıyla geçmiş soru ve cevaplarına ulaşılmasına olanak sağlıyor. Sınavlarını değerlendirmek ve AÖF sonuçlarına dair bir öngörüde bulunmak isteyen öğrenciler, TCKN ve şifreleri sayesinde AÖF kampüs uygulamasından faydalanabiliyor.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.