Arnavutköy'de korkutan yangında, kısıtlama hiçe sayıldı | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 09:25

Arnavutköy’de korkutan yangında, kısıtlama hiçe sayıldı

ARNAVUTKÖY’DE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATINDA BİLİNMEYEN BİR NEDENLE YANGIN ÇIKTI. KISITLAMAYI VE SOSYAL MESAFEYİ HİÇE SAYAN MERAKLI VATANDAŞLAR, YANGIN ANINI VE EKİPLERİN ÇALIŞMASINI FİLİM İZLER GİBİ İZLEDİ.

Arnavutköy’de korkutan yangında, kısıtlama hiçe sayıldı
Son Güncelleme :

03 Ocak 2021 - 17:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/arnavutkoyde-korkutan-yanginda-kisitlama-hice-sayildi/50914/" title="facebook">

Arnavutköy’de Kültür Merkezi inşaatında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısıtlamayı ve sosyal mesafeyi hiçe sayan meraklı vatandaşlar, yangın anını ve ekiplerin çalışmasını filim izler gibi izledi.

Arnavutköy 30 Ağustos Caddesi’nde İBB tarafından yapımı süren Kültür Merkezi inşaatında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. İnşaattan yükselen dumanlar kilometrelerce uzaktan görülürken olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi aldı. İtfaiye ekipleri, yangını kısa sürede söndürdü. Kısıtlamaya rağmen yüzlerce kişi yangını izlemek için sokağa döküldü. Ekiplerin çalışmalarını ve yangını meraklı gözlerle izleyen vatandaşlar, sosyal mesafe kuralını da hiçe saydı. Vatandaşlar polis ekipleri tarafından dağıtıldı.