Bankların şeritlerle kapatıldığı o caddeye giriş 3 bin 500 kişiyle sınırlandırıldı | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 04:32

Bankların şeritlerle kapatıldığı o caddeye giriş 3 bin 500 kişiyle sınırlandırıldı

SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA’NIN VAKA SAYISINDA YÜZDE 100 ARTIŞ BİLDİRDİĞİ ANTALYA’DA, İŞLEK YAYA TRAFİĞİNE SAHİP KAZIM ÖZALP CADDESİ’NİN GİRİŞLERİ 3 BİN 500 KİŞİ İLE SINIRLANDIRILDI. DAHA ÖNCE BANKLARIN ŞERİTLERLE KAPATILDIĞI CADDE, BU KEZ DEMİR BARİYERLERLE KAPATILDI.

Bankların şeritlerle kapatıldığı o caddeye giriş 3 bin 500 kişiyle sınırlandırıldı
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 15:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/banklarin-seritlerle-kapatildigi-o-caddeye-giris-3-bin-500-kisiyle-sinirlandirildi/30749/" title="facebook">

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın vaka sayısında yüzde 100 artış bildirdiği Antalya’da, işlek yaya trafiğine sahip Kazım Özalp Caddesi’nin girişleri 3 bin 500 kişi ile sınırlandırıldı. Daha önce bankların şeritlerle kapatıldığı cadde, bu kez demir bariyerlerle kapatıldı.

Vaka sayısında yüzde 100 artış yaşanan Antalya’da, korona virüse karşı tedbirler arttırılıyor. Tedbirler kapsamında Muratpaşa İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca yaya sirkülasyonunun yoğun olduğu Kapalı Yol olarak bilinen Kazım Özalp Caddesi’ne girişler sınırlandırıldı. Daha önce bankların şeritlerle kapatıldığı caddenin girişi, bu kez Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından demir bariyerlerle kapatıldı. Sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından Milli Egemenlik Caddesi kesişiminden Kale Kapısı’na kadar olan kısmında aynı anda 3 bin 500 kişinin bulunabileceği belirtildi. Belirtilen sınır dolduğunda ise girişler kapatılacak, içerideki yoğunluğun azalmasıyla birlikte tekrar açılabilecek.