Başkan Bilgin, Marmara Gölünde kuş gözlemevini inceledi | 16 Nisan 2024İmar Haber

16 Nisan 2024 - 20:31

Başkan Bilgin, Marmara Gölünde kuş gözlemevini inceledi

SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ BİLGİN, MARMARA GÖLÜNDE SARUHANLI BELEDİYESİNİN TAHSİS ETTİĞİ ALANDA DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR 4. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI HİZMET VEREN MANİSA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YAPILAN KUŞ GÖZLEMEVİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.

Başkan Bilgin, Marmara Gölünde kuş gözlemevini inceledi
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 12:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-bilgin-marmara-golunde-kus-gozlemevini-inceledi/51321/" title="facebook">

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Marmara Gölünde Saruhanlı Belediyesinin tahsis ettiği alanda Doğa Koruma ve Milli Parklar 4. Bölge Müdürlüğüne bağlı hizmet veren Manisa Şube Müdürlüğü tarafından yapılan kuş gözlemevinde incelemelerde bulundu.

Doğal bir güzelliğe sahip olan gölün 101 kuş türünde 20 binden fazla su kuşuna ev sahipliği yaptığını ifade eden Başkan Bilgin, dileyen vatandaşların buraya gelerek keyifli vakit geçirebileceğini söyledi.

Başkan Bilgin’in buradaki incelemelerinde Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Baysal ile Fen İşleri Müdürlüğü ekibi de yer aldı.