Başkan Kayda'dan, Yeşilkavak Barajı çağrısı | 12 Nisan 2021İmar Haber

12 Nisan 2021 - 01:19

Başkan Kayda’dan, Yeşilkavak Barajı çağrısı

SALİHLİ BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ KAYDA, BÖLGEDEKİ 20 MAHALLE İÇİN HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN YEŞİLKAVAK BARAJININ BİR AN ÖNCE YAPILMASI ÇAĞRISINDA BULUNARAK, “HAYATİ ÖNEME SAHİP YEŞİLKAVAK BARAJINI HEP BİRLİKTE SALİHLİ’MİZE KAZANDIRALIM” DEDİ.

Başkan Kayda’dan, Yeşilkavak Barajı çağrısı
Son Güncelleme :

21 Ocak 2021 - 14:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-kaydadan-yesilkavak-baraji-cagrisi/" title="facebook">

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, bölgedeki 20 mahalle için hayati önem taşıyan Yeşilkavak Barajının bir an önce yapılması çağrısında bulunarak, “Hayati öneme sahip Yeşilkavak Barajını hep birlikte Salihli’mize kazandıralım” dedi.

Yeşilkavak Barajının 2021 yılı yatırım programına alınması noktasında Ankara ziyaretleri kapsamında temaslarda bulunduğunu belirten Başkan Kayda, Beylikli, Kordon, Köseali, Yeşilkavak, Yenipazar, Bağcılar, Yağmurlar, Kabazlı, Çakaldoğan ve Çukuroba Mahalleleri olmak üzere toplamda 20 mahalle için barajın hayati önem taşıdığını söyledi.

Yeşilkavak Barajının bölgeye kazandırılması için canla başla çalışacaklarını ifade eden Başkan Kayda, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli, bu bölgeye Yeşilkavak Barajının yapılacağı sözünü vermişti. Bizler de, Manisa Milletvekillerimiz, muhtarlarım, AK Parti ve MHP İlçe Başkanlarım ile birlikte süreci takip ederek Yeşilkavak Barajını şehrimize kazandırmak istiyoruz” dedi.