Başkent'in Bebek Kütüphanesi'nde ödünç kitap dönemi | 16 Haziran 2024İmar Haber

16 Haziran 2024 - 17:43

Başkent’in Bebek Kütüphanesi’nde ödünç kitap dönemi

BEBEKLERİN ERKEN YAŞTA KİTAPLA TANIŞTIRILMASI VE İLERİDE KİTAP KURDU OLMALARI AMACIYLA ANKARA’NIN İLK BEBEK KÜTÜPHANESİ OLAN MAMAK BELEDİYESİ BEBEK KÜTÜPHANESİ’NDE PANDEMİ DOLAYISIYLA ÖDÜNÇ KİTAP DÖNEMİ BAŞLADI.

Başkent’in Bebek Kütüphanesi’nde ödünç kitap dönemi
Son Güncelleme :

18 Aralık 2020 - 11:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskentin-bebek-kutuphanesinde-odunc-kitap-donemi/40110/" title="facebook">

Bebeklerin erken yaşta kitapla tanıştırılması ve ileride kitap kurdu olmaları amacıyla Ankara’nın ilk Bebek Kütüphanesi olan Mamak Belediyesi Bebek Kütüphanesi’nde pandemi dolayısıyla ödünç kitap dönemi başladı.

Ebeveynler, Bebek Kütüphanesinden bebekleri için eğitici materyaller ve ödünç kitap hizmetinden faydalanabilecek. Bebeklerin görsel okuma dönemlerinde faydalanacakları oyuncaklar ve dokunmatik kitapların yer aldığı kütüphanede, ebeveynler bebekleri için 2 kitap alabilecekken, kendileri için de bir kitap ödünç alabilecek. Kitaplar bebekler için alındıysa bir hafta ebeveynlerin kendileri için aldığı kitaplar ise iki hafta süreyle kalabilecek. Randevu sistemi ile çalışan kütüphane pandemi süreci sona erdiğinde yine eskisi gibi anne ve ebeveynlerine kapılarını açacak.