Bilgi yarışmasının talihlileri hediyelerine kavuştu | 18 Nisan 2024İmar Haber

18 Nisan 2024 - 04:46

Bilgi yarışmasının talihlileri hediyelerine kavuştu

KORONA VİRÜS DOLAYISIYLA SOSYAL ETKİNLİKLERİNİ ONLİNE OLARAK GERÇEKLEŞTİREN ADIYAMAN BELEDİYESİ’NİN ONLİNE BİLGİ YARIŞMASINA KATILARAK HEDİYE KAZANAN TALİHLİLERE HEDİYELERİ BELEDİYE GÖREVLİLERİ TARAFINDAN DAĞITILDI.

Bilgi yarışmasının talihlileri hediyelerine kavuştu
Son Güncelleme :

23 Aralık 2020 - 18:05

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/bilgi-yarismasinin-talihlileri-hediyelerine-kavustu/44134/" title="facebook">

Korona virüs dolayısıyla sosyal etkinliklerini online olarak gerçekleştiren Adıyaman Belediyesi’nin online bilgi yarışmasına katılarak hediye kazanan talihlilere hediyeleri belediye görevlileri tarafından dağıtıldı.

Adıyaman Belediyesine ait sosyal medya hesaplarını takip edip, bilgi yarışması canlı yayınını beğenip, kendi sayfasından paylaşan ve sorulan sorulara doğru yanıt veren 20 kişi belediyeden powerbank kazandı. Talihlilerin adreslerini tek tek bulan belediye görevlileri, kazandıkları hediyeleri evlerine kadar götürerek talihlilere takdim etti.

Hediyelerini kısa süre içerisinde evlerine kadar getiren belediye görevlilerine ve yarışmanın düzenlemesini sağlayan belediye yetkililerine teşekkür eden talihliler ise bu tarz etkinliklerin pandemi sürecinde çok güzel olduğunu söyleyerek, devam etmesini istedi.