Didim'in çehresi değişiyor | 21 Şubat 2024İmar Haber

21 Şubat 2024 - 03:41

Didim’in çehresi değişiyor

DİDİM BELEDİYESİ PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ DİDİM’DE MEVCUT PARK VE PEYZAJ ALANLARINI ESTETİK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURMAK VE FİZİKİ KOŞULLARINI İYİLEŞTİRMEK AMACIYLA BAKIM ONARIM FAALİYETLERİNİ ARA VERMEDEN SÜRDÜRÜYOR.

Didim’in çehresi değişiyor
Son Güncelleme :

26 Aralık 2020 - 14:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/didimin-cehresi-degisiyor/45365/" title="facebook">

Didim Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Didim’de mevcut park ve peyzaj alanlarını estetik bir görünüme kavuşturmak ve fiziki koşullarını iyileştirmek amacıyla bakım onarım faaliyetlerini ara vermeden sürdürüyor.

Didim’in farklı bölgelerinde eş zamanlı olarak bakım onarım faaliyetlerini yürüten Didim Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Efeler Mahallesi’nde cadde ve sokaklarda budama, Çamlık Mahallesi’nde bulunan park ve yeşil alanlarda çim kesimi ve temizliği, Akbük yolu üzerinde orta refüj sulama tesisatı kurulum çalışmaları gerçekleştiriyor. Bunların yanı sıra vatandaşlar tarafından arıza bildirimi gelen alanlarda bakım ve onarım çalışmaları yapılıyor. Ekipler kent genelinde çalışmalarını gece-gündüz gerçekleştiriyor. Pandemi dolayısıyla akşamları uygulanan sokağa çıkma yasağı kapsamında trafik yoğunluğu olmamasından dolayı ana cadde ve sokaklarda ekipler 21.00 ile 03.00 arasında yüksek budama çalışmaları gerçekleştiriyor. Didim Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Ekiplerimiz belirlenen program dahilinde tüm mahallelerimizde çalışmalar gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalarla Didim’in çehresini değiştirip kenti peyzaj anlamında şık, modern ve görsel olarak zengin bir hale dönüştüreceğiz” dedi.