İmarhaber

Dogecoin’den Yeni Rekor Geldi

Tesla CEO’su Elon Musk’ın sosyal medyada daha çok DOGE paylaşımı yapması ve SNL’de Dogecoin’den bahsedileceği beklentisi şaka kripto parasını yeniden uçuşa geçirdi.

Dogecoin’den Yeni Rekor Geldi
Google News
08 Mayıs 2021 - 11:53

Tesla CEO’su Elon Musk’ın sosyal medyada daha çok DOGE paylaşımı  yapması ve SNL’de Dogecoin’den bahsedileceği beklentisi şaka kripto parasını yeniden uçuşa geçirdi.

DOGE, bir önceki ATH’sinden sonra 0.6 dolar’ın altına kadar düşmüştü, ancak sonrasında boğalar yeniden harekete geçti. DOGE birkaç saat içinde %22’den fazla değer kazanarak yaklaşık 0.74 dolar’a kadar çıkmayı başardı. İlginç bir şekilde, bu fiyat artışı Elon Musk kripto parayla ilgili artan sayıda Twitter paylaşımı yaptığı sırada geldi.

Dahası, milyarder bu hafta sonu NBC’de yayınlanan Saturday Night Live’a ev sahipliği yapacak ve burada DOGE’dan bahsetmesi bekleniyor. İşte bu beklenti de fiyatı artırmış olabilir.

Fakat bu gibi durumlarda, beklenen gelişme yaşandıktan sonra genellikle sert bir düşüş yaşandığını görürüz. Yatırımcıların bu noktada dikkatli olmasında fayda var. Şimdilik hedef 1 dolar olsa da, yatırımları hedeften önce elden çıkarmak mantıklı bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Unutmayın, 1 dolar beklentisi olan tek yatırımcı siz olmayabilirsiniz.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları