DTSO'dan mühendisler günü mesajı | 24 Şubat 2024İmar Haber

24 Şubat 2024 - 09:57

DTSO’dan mühendisler günü mesajı

DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI, 5 ARALIK DÜNYA MÜHENDİSLER GÜNÜ DOLAYISIYLA KUTLAMA MESAJI YAYIMLADI. TİCARET VE SANAYİ ODASI TARAFINDAN YAYIMLANAN MESAJDA; “2019 YILINDA DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI TUNCAY ŞAHİN’İN TEŞVİKLERİYLE, DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. NİGAR DEMİRCAN ÇAKAR’IN DA ONAYI, DÜZCE TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİSİNİN TEVECCÜHLERİYLE KURULAN DÜZCE TSO BİLİM VE TEKNOLOJİ KOMİSYONU, MECLİS ÜYESİ MURAT TAŞTEPE BAŞKANLIĞINDA, DÜZCE TSO’DAN KONUSUNDA UZMAN ÜYELERİ, DÜZCE ÜNİVERSİTESİ’NDEN ÜST DÜZEY AKADEMİSYENLERİ VE SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİ BÜNYESİNDE BARINDIRMAKTADIR. İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ PANDEMİ SÜRECİNDE SAHA FAALİYETLERİNE ARA VEREN KOMİSYON, AR-GE VE DİĞER YAPILANMA FAALİYETLERİNE ARALIKSIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

DTSO’dan mühendisler günü mesajı
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 17:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/dtsodan-muhendisler-gunu-mesaji/30901/" title="facebook">

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, (DTSO) 5 Aralık Dünya Mühendisler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yayımlanan mesajda; “2019 yılında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’in teşvikleriyle, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın da onayı, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası meclisinin teveccühleriyle kurulan Düzce TSO Bilim ve Teknoloji Komisyonu, Meclis Üyesi Murat Taştepe başkanlığında, Düzce TSO’dan konusunda uzman üyeleri, Düzce Üniversitesi’nden üst düzey akademisyenleri ve sektör temsilcilerini bünyesinde barındırmaktadır. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde saha faaliyetlerine ara veren komisyon, AR-GE ve diğer yapılanma faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Düzce TSO Bilim ve Teknoloji Komisyonu olarak, Mühendisliklerin, bilgi ve becerinin uzun soluklu elde edildiği ve üst düzey tecrübe gerektiren bir meslek olduğunu bildiğimiz için, Düzce Valiliği, Düzce Üniversitesi, Düzce Belediyesi ve birçok STK’lar ile birlikte yeni mezun olacak mühendislerimiz ile çalışmalar yaparak geleceğe hazırlamaktayız. Sadece mühendislerimizi üniversitelerde değil, Lise hayatlarında da takip ederek uzman komisyon üyelerimiz ile birlikte geleceğe hazırlamaktayız.

Düzce TSO Bilim ve Teknoloji Komisyonu olarak bir çalışmamızda, Odamız bünyesinde kayıtlı olan üyelerimizin mühendis ve teknik uzman taleplerini değerlendirerek en uygun adaylar ile buluşturuyoruz. Sadece oda üyelerimiz için değil, Türkiye geneli milli projelerde görev alacak mühendis arkadaşlarımıza yol göstererek gerekli bağlantılar kurmasını sağlamaktayız. Mühendislerimiz için birçok eğitim platformları, gönüllü staj olanakları sağlamaktayız.

Geleceğin mimarları, yerli üretimin en önemli yapı taşları mühendislerimiz için DTSO odamız bünyesinde olan Bilim ve Teknoloji Komisyonu üyeleri olarak her zaman desteklerimizi sürdürmekteyiz.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Bilim ve Teknoloji Komisyonu olarak Ülkemizde en önemli meslekleri arasında gösterilen Mühendislerimizin 5 Aralık Dünya Mühendisler gününü kutluyoruz” ifadelerine yer verildi.