İmar Haber

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Dünya Şampiyonundan anlamlı hediye

DÜZCE’NİN HALTERDE MİLLİ SPORCUSU VE DÜNYA ŞAMPİYONU NURAY LEVENT, GELECEĞİN HALTERCİLERİNİN YETİŞMESİ İÇİN KOLLARI SIVAYARAK, ÇEKİŞ SEHPASI YAPTI. ŞAMPİYON LEVENT, YAPTIĞI SEHPAYI CUMAYERİ’NDE GELECEĞİN HALTERCİLERİNİN YETİŞTİRİLDİĞİ SALONA HEDİYE ETTİ.

Dünya Şampiyonundan anlamlı hediye
Google News
04 Aralık 2020 - 15:15

DÜZCE (İHA) – Düzce’nin halterde milli sporcusu ve Dünya Şampiyonu Nuray Levent, geleceğin haltercilerinin yetişmesi için kolları sıvayarak, çekiş sehpası yaptı. Şampiyon Levent, yaptığı sehpayı Cumayeri’nde geleceğin haltercilerinin yetiştirildiği salona hediye etti.

Dünya Halter Şampiyonu olan Düzceli Nuray Levent, geleceğin haltercilerinin yetiştirilmesi için kollarını sıvadı. Cumayeri Belediyesi’nin destekleri ile Cumayeri’nde halter antrenmanlarının yapıldığı salona geleceğin haltercilerinin diz üstü hareketleri ve teknik çalışmaları iyi yapabilmeleri için çekiş sehpası yaptı. Bir demir atölyesine girerek usta ile birlikte ölçümleri yapan Dünya Şampiyonu Nuray Levent, daha sonra kaynak makinesi ile demirleri bir birine bağladı. Daha sonra çekiş sehpalarının boyamasını da yapan Levent, geleceğin haltercilerinin yetiştirildiği Cumayeri Belediyespor kulubüne sehpaları hediye etti.


# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları