Edirne'de 23 Adet Hazine Arazisi Kiraya Verilecek

Arsa (ÇŞB) - Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı | 04.07.2021 - 21:01, Güncelleme: 27.01.2022 - 22:07 2064+ kez okundu.
 

Edirne'de 23 Adet Hazine Arazisi Kiraya Verilecek

Edirne İli, Meriç İlçesi, Küplü Beldesi sınırlarında bulunan taşınmazlar tarımsal amaçlı kullanılmak üzere, 3 yıl süreyle kiralama ihalesi 14 Temmuz 2021 Günü yapılacaktır.
Edirne İli Meriç İlçesi Küplü Beldesi sınırlarında bulunan ve aşağıdaki listede bilgileri verilen taşınmazlar tarımsal amaçlı kullanılmak üzere, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45inci maddesi hükümlerine göre Açık Teklif Usulü ile ilk yıl için aşağıdaki listede belirtilen tahmini bedeller üzerinden 3 yıl süreyle kiralama ihalesine çıkartılacaktır. Aşağıda nitelikleri belirtilen taşınmaz malların 3 yıl süreli kiralama ihaleleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45inci maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile karşılarında yazılı tarih ve saatlerde, hizalarında belirtilen tahmini bedeller üzerinden Meriç Milli Emlak Şefliğinde teşekkül edecek komisyon huzurunda yapılacaktır. 1- İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar : Geçici Teminat (Tedavüldeki Türk parası, Mevduat ve Katılım Bankalarının verecekleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununa göre hazırlanmış süresiz ve limit içi düzenlenen, işin özelliği belirtilen teyit yazısı ile birlikte teminat mektupları ve Hazine Müsteşarlığınca ihraç edilen Devlet İç Borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri)Tebligat için Türkiye'de adres göstermeleri, (Tasdikli Yerleşim Yeri Belgesi)Gerçek kişilerin T.C. Kimlik numarasını içeren nüfus cüzdan suretini veya nüfus cüzdanı örneğini vermeleri, (Aslı ihale sırasında ibraz edilecektir.) tüzel kişilerin vergi kimlik numaralarını bildirmeleri, özel hukuk tüzel kişilerin, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri meslek kuruluşundan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imzalı sirkülerini veya vekaletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise yukarıda (a ve c) bentlerinde belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklife bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri gerekmektedir. 2- İhaleye ait şartname ve ekleri mesai saatleri içersinde Meriç Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliğinde ücretsiz olarak görülebilir. İhaleye girenler, kiraya verilecek taşınmazları ilanda belirtilen yerlerde hali hazır durumu ile görmüş ve ona göre fiyat teklif etmiş sayılacaklardır. 3- İhaleye katılacak olanların yukarıda belirtilen belgelerin asıllarını eksiksiz bir şekilde ihale saatine kadar ihale komisyonuna teslim etmeleri gerekmektedir. 4- Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.
Edirne İli, Meriç İlçesi, Küplü Beldesi sınırlarında bulunan taşınmazlar tarımsal amaçlı kullanılmak üzere, 3 yıl süreyle kiralama ihalesi 14 Temmuz 2021 Günü yapılacaktır.

Edirne İli Meriç İlçesi Küplü Beldesi sınırlarında bulunan ve aşağıdaki listede bilgileri verilen taşınmazlar tarımsal amaçlı kullanılmak üzere, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45inci maddesi hükümlerine göre Açık Teklif Usulü ile ilk yıl için aşağıdaki listede belirtilen tahmini bedeller üzerinden 3 yıl süreyle kiralama ihalesine çıkartılacaktır.

Aşağıda nitelikleri belirtilen taşınmaz malların 3 yıl süreli kiralama ihaleleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45inci maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile karşılarında yazılı tarih ve saatlerde, hizalarında belirtilen tahmini bedeller üzerinden Meriç Milli Emlak Şefliğinde teşekkül edecek komisyon huzurunda yapılacaktır.

1- İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar :

Geçici Teminat (Tedavüldeki Türk parası, Mevduat ve Katılım Bankalarının verecekleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununa göre hazırlanmış süresiz ve limit içi düzenlenen, işin özelliği belirtilen teyit yazısı ile birlikte teminat mektupları ve Hazine Müsteşarlığınca ihraç edilen Devlet İç Borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri)Tebligat için Türkiye'de adres göstermeleri, (Tasdikli Yerleşim Yeri Belgesi)Gerçek kişilerin T.C. Kimlik numarasını içeren nüfus cüzdan suretini veya nüfus cüzdanı örneğini vermeleri, (Aslı ihale sırasında ibraz edilecektir.) tüzel kişilerin vergi kimlik numaralarını bildirmeleri, özel hukuk tüzel kişilerin, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri meslek kuruluşundan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imzalı sirkülerini veya vekaletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise yukarıda (a ve c) bentlerinde belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklife bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri gerekmektedir.

2- İhaleye ait şartname ve ekleri mesai saatleri içersinde Meriç Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliğinde ücretsiz olarak görülebilir. İhaleye girenler, kiraya verilecek taşınmazları ilanda belirtilen yerlerde hali hazır durumu ile görmüş ve ona göre fiyat teklif etmiş sayılacaklardır.

3- İhaleye katılacak olanların yukarıda belirtilen belgelerin asıllarını eksiksiz bir şekilde ihale saatine kadar ihale komisyonuna teslim etmeleri gerekmektedir.

4- Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Edirne HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve imarhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.