İmarhaber

Edirne’de 23 Adet Hazine Arazisi Kiraya Verilecek

Edirne İli, Meriç İlçesi, Küplü Beldesi sınırlarında bulunan taşınmazlar tarımsal amaçlı kullanılmak üzere, 3 yıl süreyle kiralama ihalesi 14 Temmuz 2021 Günü yapılacaktır.

Edirne’de 23 Adet Hazine Arazisi Kiraya Verilecek
Google News
04 Temmuz 2021 - 21:01

Edirne İli Meriç İlçesi Küplü Beldesi sınırlarında bulunan ve aşağıdaki listede bilgileri verilen taşınmazlar tarımsal amaçlı kullanılmak üzere, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45inci maddesi hükümlerine göre Açık Teklif Usulü ile ilk yıl için aşağıdaki listede belirtilen tahmini bedeller üzerinden 3 yıl süreyle kiralama ihalesine çıkartılacaktır.

Aşağıda nitelikleri belirtilen taşınmaz malların 3 yıl süreli kiralama ihaleleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45inci maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile karşılarında yazılı tarih ve saatlerde, hizalarında belirtilen tahmini bedeller üzerinden Meriç Milli Emlak Şefliğinde teşekkül edecek komisyon huzurunda yapılacaktır.

1- İhaleye katılmak isteyen isteklilerin ihale saatine kadar :

 • Geçici Teminat (Tedavüldeki Türk parası, Mevduat ve Katılım Bankalarının verecekleri 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununa göre hazırlanmış süresiz ve limit içi düzenlenen, işin özelliği belirtilen teyit yazısı ile birlikte teminat mektupları ve Hazine Müsteşarlığınca ihraç edilen Devlet İç Borçlanma senetleri veya bu senetler yerine düzenlenen belgeleri)
 • Tebligat için Türkiye’de adres göstermeleri, (Tasdikli Yerleşim Yeri Belgesi)
 • Gerçek kişilerin T.C. Kimlik numarasını içeren nüfus cüzdan suretini veya nüfus cüzdanı örneğini vermeleri, (Aslı ihale sırasında ibraz edilecektir.) tüzel kişilerin vergi kimlik numaralarını bildirmeleri, özel hukuk tüzel kişilerin, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret ve Sanayi Odasından veya benzeri meslek kuruluşundan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imzalı sirkülerini veya vekaletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise yukarıda (a ve c) bentlerinde belirtilen şartlardan ayrı olarak tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklife bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri gerekmektedir.

2- İhaleye ait şartname ve ekleri mesai saatleri içersinde Meriç Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliğinde ücretsiz olarak görülebilir. İhaleye girenler, kiraya verilecek taşınmazları ilanda belirtilen yerlerde hali hazır durumu ile görmüş ve ona göre fiyat teklif etmiş sayılacaklardır.

3- İhaleye katılacak olanların yukarıda belirtilen belgelerin asıllarını eksiksiz bir şekilde ihale saatine kadar ihale komisyonuna teslim etmeleri gerekmektedir.

4- Komisyon ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Küplü İmar Haberleri

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları