Engelli kardeşlere tekerlekli sandalye | 16 Haziran 2024İmar Haber

16 Haziran 2024 - 19:16

Engelli kardeşlere tekerlekli sandalye

ADIYAMAN’IN SİNCİK İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ ENGELLİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ TARAFINDAN 3 ENGELLİ ÇOCUĞU OLAN AİLEYE 1 ADET ORTOPEDİK TEKERLEKLİ SANDALYE YAPILDI.

Engelli kardeşlere tekerlekli sandalye
Son Güncelleme :

19 Aralık 2020 - 13:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/engelli-kardeslere-tekerlekli-sandalye/41017/" title="facebook">

Adıyaman’ın Sincik ilçe Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü tarafından 3 engelli çocuğu olan aileye 1 adet ortopedik tekerlekli sandalye yapıldı.

Sincik ilçesine bağlı Şahkolu köyünde ikamet eden Aziz Yücetaş’ın engelli olan çocuklarına Adıyaman Müftülüğü tarafından gönderilen 1 adet ortopedik tekerlekli sandalye Sincik ilçe Müftülüğü Vaizi Azad Akın, Adıyaman İl Müftülüğü Engelli Koordinatörü Ali Çelik, Sincik Müftülüğü Engelli Koordinatörü Hüsnü Yücedağ ve Türkiye Diyanet Vakfı Gönüllülerinin katılımı ile korona virüs tedbirleri alınarak Yücetaş ailesine teslim edildi.

Yücetaş ailesi, müftülük tarafından gönderilen tekerlekli sandalyeden üç engelli çocuğunun da faydalanacağını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.