İmarhaber

Ergene’de kadına yönelik şiddetle mücadele toplantısı

ERGENE HÜKÜMET KONAĞI ŞEHİT POLİS FETHİ SEKİN TOPLANTI SALONU’NDA KAYMAKAM MEHMET EMİN TAŞÇI BAŞKANLIĞINDA KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE KOORDİNASYON, İZLEME VE DEĞERLENDİRME KONULU TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Ergene’de kadına yönelik şiddetle mücadele toplantısı
Google News
25 Kasım 2020 - 14:50

Ergene Hükümet Konağı Şehit Polis Fethi Sekin Toplantı Salonu’nda Kaymakam Mehmet Emin Taşçı başkanlığında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme konulu toplantı gerçekleştirildi.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nde toplumsal farkındalığın artırılması, koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi ile yapılan faaliyetlerin ön plana çıkarılması amacıyla Türkiye genelinde 81 ilde valiler başkanlığında tüm ilçelerde de kaymakamlar başkanlığında eş zamanlı olarak Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı yönünde karar alınması nedeniyle Ergene’de de Kaymakam Mehmet Emin Taşçı başkanlığında toplantı düzenlendi.

Kadına yönelik şiddetin en önemli insan hakkı ihlallerinden biri olması, kadın haklarının korunması ve geliştirilmesi için ilgili bakanlıkların birlikte çalışması sonucu Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede Kurumsal İşbirliği ve Eşgüdümün Artırılmasına Dair Protokol imzalanarak ciddi bir seferberlik başlatılmasının ardından tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme toplantısı yapılması kararının ardından

Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı başkanlığında toplantı düzenlendi. Toplantıya Ergene Belediye Başkan Vekili Salih Tıknas ile birim müdürleri ve daire amirleri de katıldılar.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları