Filyasyon ekibi bin sağlık çalışanına aylık 10 GB internet | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 22:26

Filyasyon ekibi bin sağlık çalışanına aylık 10 GB internet

YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANI FATİH MEHMET KOCAİSPİR, FİLYASYON EKİBİNDE GÖREV YAPAN 1000 SAĞLIK ÇALIŞANINA AYLIK 10 GB İNTERNET HEDİYE ETTİ.

Filyasyon ekibi bin sağlık çalışanına aylık 10 GB internet
Son Güncelleme :

27 Aralık 2020 - 10:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/filyasyon-ekibi-bin-saglik-calisanina-aylik-10-gb-internet/45645/" title="facebook">

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, filyasyon ekibinde görev yapan 1000 sağlık çalışanına aylık 10 GB internet hediye etti.

Başkan Kocaispir, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, “Kıymetli filyasyon ekiplerimiz; Adana’mızda korona virüse karşı gece gündüz demeden kararlılıkla mücadele ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin bir nebze yükünü hafifletmek için hattınıza 10 GB internet paketi tanımlanmıştır. Çünkü biz birlikte güçlüyüz. Güle güle kullanın” ifadelerine yer verdi.

Konu ile ilgili konuşan Başkan Kocaispir, “Bizler bir şekilde evlerimizde kendimizi karantinaya alırken sağlık çalışanlarımızın böyle bir şansı olmuyor. İnsanlarımızın olabildiğince kısa bir süre içerisinde iyileşmesi ve aramıza dönmesi için gece gündüz çalışmaya devam ediyorlar. Sağlık çalışanlarımızın verdikleri bu emeğe teşekkür edebilmek ve haberleşmelerini kolaylaştırmak adına gücümüz nispetince böyle bir uygulama yaptık. Onların bu özverili mücadeleleri karşısında ne yapsak azdır. Yürekten tebrik ediyorum” dedi.