Emlak (ÇŞB) - Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı | Haber Girişi: 15.06.2021 - 21:42, Güncelleme: 04.02.2022 - 18:37

Aksaray'ın Otoparkları Kiraya Verilecek

 

Aksaray'ın Otoparkları Kiraya Verilecek

Aksaray Belediyesi Şehir Yerlerindeki Açık Otopark İşletmeciliğini 3 Yıllığına Kiraya Verecek.
Mülkiyeti, tasarrufu Aksaray Belediyemize ait, ilimiz otopark ihtiyacını karşılamak amacıyla şehrin muhtelif yerlerinde bulunan açık otoparklar,  2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince açık teklif (açık artırma) usulüyle 16 Haziran 2021 tarihinde, saat 14.00'de 3 (üç) yıllığına kiraya verilecektir. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler :                                                              KİŞİLERDEN Kanuni İkametgah Belgesi,Fotoğraflı Nüfus  Cüzdanı Örneği (fotokopisi)                                                                      ŞİRKET OLARAK İŞTİRAK EDECEKLER                                          Ticaret ve Sanayi Odası BelgesiTicaret Sicil Belgesiİmza Sirküleri (Noterden tasdikli),Ayrıca istekliler adına teklifte bulunacak kimsenin vekâletnamesi ileTicaret sicil gazetesiTebligat için Türkiye ‘de adres göstermek Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler Katılımcı ihale tarihinden önceki son 15 yıllık süre içerisinde otopark işletmeciliği yapmış olduğunu resmî kurumlardan alınmış aslı veya aslı gibidir onaylı olan tek sözleşme ile iş bitirme belgesi veya sözleşme/protokol ile belgeleyecektir. Belediyeye süresi geçmiş borcu bulunan kişi ve şirketler borcunu ödemeden ihaleye katılamaz. İsteklilerin  ihale  saatine  kadar  geçici  teminatı  yatırmış  olması  gerekir.  şehrin muhtelif yerlerindeki açık otoparklar için  Dosya bedeli 1.000,00 TL  olarak belirlenmiştir.  İhale ile ilgili şartnameler her gün mesai saatleri içerisinde Ulaşım Hizmetler Müdürlüğü’nde görülebilir. 10 - İdare İhaleyi  yapıp yapmamakta serbesttir. Posta ile müracaatlar ve postadaki gecikmeler kabul edilmez. İdarenin Adresi: Zincirli mahallesi Telefon / Faks: 03822135492 / 03822136884
Aksaray Belediyesi Şehir Yerlerindeki Açık Otopark İşletmeciliğini 3 Yıllığına Kiraya Verecek.

Mülkiyeti, tasarrufu Aksaray Belediyemize ait, ilimiz otopark ihtiyacını karşılamak amacıyla şehrin muhtelif yerlerinde bulunan açık otoparklar,  2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi gereğince açık teklif (açık artırma) usulüyle 16 Haziran 2021 tarihinde, saat 14.00'de 3 (üç) yıllığına kiraya verilecektir.

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler :                                                            

 KİŞİLERDEN

Kanuni İkametgah Belgesi,Fotoğraflı Nüfus  Cüzdanı Örneği (fotokopisi)                                                                     

ŞİRKET OLARAK İŞTİRAK EDECEKLER                                         

Ticaret ve Sanayi Odası BelgesiTicaret Sicil Belgesiİmza Sirküleri (Noterden tasdikli),Ayrıca istekliler adına teklifte bulunacak kimsenin vekâletnamesi ileTicaret sicil gazetesiTebligat için Türkiye ‘de adres göstermek

Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler

Katılımcı ihale tarihinden önceki son 15 yıllık süre içerisinde otopark işletmeciliği yapmış olduğunu resmî kurumlardan alınmış aslı veya aslı gibidir onaylı olan tek sözleşme ile iş bitirme belgesi veya sözleşme/protokol ile belgeleyecektir.

Belediyeye süresi geçmiş borcu bulunan kişi ve şirketler borcunu ödemeden ihaleye katılamaz.

İsteklilerin  ihale  saatine  kadar  geçici  teminatı  yatırmış  olması  gerekir.  şehrin muhtelif yerlerindeki açık otoparklar için  Dosya bedeli 1.000,00 TL  olarak belirlenmiştir. 

İhale ile ilgili şartnameler her gün mesai saatleri içerisinde Ulaşım Hizmetler Müdürlüğü’nde görülebilir. 10 - İdare İhaleyi  yapıp yapmamakta serbesttir. Posta ile müracaatlar ve postadaki gecikmeler kabul edilmez.

İdarenin Adresi: Zincirli mahallesi

Telefon / Faks: 03822135492 / 03822136884

Aksaray HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve imarhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.