Hersek Lagünü'ne 'Erişilebilirlik Belgesi' verildi | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 19:41

Hersek Lagünü’ne ’Erişilebilirlik Belgesi’ verildi

YALOVA AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI TARAFINDAN YALOVA ALTINOVA HERSEK LAGÜNÜ DOĞA EĞİTİM MERKEZİ VE KUŞ GÖZLEM ALANINA “ERİŞİLEBİLİRLİK BELGESİ” VERİLDİ. (MEHMET MERCAN/YALOVA-İHA)

Hersek Lagünü’ne ’Erişilebilirlik Belgesi’ verildi
Son Güncelleme :

03 Ocak 2021 - 10:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/hersek-lagunune-erisilebilirlik-belgesi-verildi/50275/" title="facebook">

Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Yalova Altınova Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Kuş Gözlem Alanına ’Erişilebilirlik Belgesi’ verildi.

Yalova Erişilebilirlik Komisyonu, 2020 yılı denetimlerini tamamlayarak yapılan inceleme sonucu Altınova Hersek Lagünü Doğa Eğitim Merkezi ve Kuş Gözlem Alanı ‘Erişilebilirlik Belgesi’ alması komisyon üyeleri tarafından uygun görüldü. 2020 yılının son Erişilebilirlik Belgesi, Doğa Koruma Milli Parklar Şube Müdürü Nevzat Alğan’a; Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Yalova Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Arif Laçin ile Erişilebilirlik Komisyon üyelerinin katılımı ile Altınova Hersek Kuş Gözlem Alanı için hazırlanan ’Erişilebilirlik Belgesi’ verildi.