Jandarma, kısıtlama da sessiz dostlarını beslemeyi ihmal etmedi | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 21:35

Jandarma, kısıtlama da sessiz dostlarını beslemeyi ihmal etmedi

ELAZIĞ’DA JANDARMA EKİPLERİ KORONAVİRÜS (COVİD-19) TEDBİRLERİ KAPSAMINDA UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA RUTİN UYGULAMALARINI YAPARKEN, SESSİZ DOSTLARI SOKAK HAYVANLARINI DA BESLEMEYİ İHMAL ETMEDİ.

Jandarma, kısıtlama da sessiz dostlarını beslemeyi ihmal etmedi
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 13:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/jandarma-kisitlama-da-sessiz-dostlarini-beslemeyi-ihmal-etmedi/30651/" title="facebook">

Elazığ’da jandarma ekipleri Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında rutin uygulamalarını yaparken, sessiz dostları sokak hayvanlarını da beslemeyi ihmal etmedi.

Ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da Covid-19 nedeniyle, 56 saat sürecek olan sokağa çıkma kısıtlaması devam ediyor. Bu kapsamda Elazığ genelinde vatandaşlar kısıtlamaya şuana kadar yüzde yüz uyudu. Kısıtlama nedeniyle güvenlik güçleri de hem kent merkezinde hem de kırsalda uygulamalarına devam etti. İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler ise uygulamalarının yanı sıra sokak hayvanlarını da besledi. Kentin farklı noktalarında sokak hayvanlarına yiyecek veren jandarma ekipleri, kısıtlama da aç kalan hayvanları doyurarak örnek bir davranış sergiledi.

Devam eden kısıtlama sona erene kadar ekiplerin, belirli noktalardaki ve gördükleri sokak hayvanlarını beslemeye devam edeceği aktarıldı.