Kalp krizi geçiren Şehit Fethi Sekin'in babası anjiyo oldu | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 06:34

Kalp krizi geçiren Şehit Fethi Sekin’in babası anjiyo oldu

ŞEHİT POLİS MEMURU FETHİ SEKİN’İN BABASI MEHMET ZEKİ SEKİN, KALP KRİZİ GEÇİRDİ. ANJİYO OLAN SEKİN’İN DURUMUNUN İYİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Kalp krizi geçiren Şehit Fethi Sekin’in babası anjiyo oldu
Son Güncelleme :

06 Aralık 2020 - 21:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kalp-krizi-geciren-sehit-fethi-sekinin-babasi-anjiyo-oldu/31664/" title="facebook">

Şehit polis memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin,geçirdiği kalp krizi sonrası anjiyo oldu,kendisi durumunun iyi olduğunu bildirdi.

Alınan bilgiye göre, İzmir’de şehit düşen polis memuru Fethi Sekin’in babası Mehmet Zeki Sekin, dün akşam Elazığ’daki evinde göğüs ve kol ağrısı şikayeti ile oğlunun isminin verildiği Fethi Sekin Şehir Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tetkiklerde Sekin’in damarının tıkandığı ve kalp krizi geçirdiği belirlendi. Bunun üzerine ameliyata alınan Sekin’in damarları anjiyo ile açıldı. Bugün taburcu olan Sekin’in durumunun iyi olduğu bildirildi.

“Taburcu oldum, evde istirahat ediyorum”

İHA muhabirine dün göğüs ve kol ağrısı ile hastaneye başvurduğunu aktaran şehit babası Mehmet Zeki Sekin, “Burada doktorların yaptığı tahlillerde 2 damarımın tıkandığı ve kalp krizi geçirdiğim söylendi.Ameliyata alındım ve anjiyo yapıldı. Operasyonla damarlar açıldı. Bugün taburcu oldum. Şuan evde istirahat ediyorum ve durumum iyi. Doktorlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.