İmarhaber

Keçiören Ovacık Mesire Alanı Kiraya Veriliyor

Keçiören Ovacık Mesire Alanı Kiraya Veriliyor
Google News
22 Mayıs 2019 - 10:09

Keçiören Belediyesince Ovacık Mesire Alanı Kiraya Veriliyor

Keçiören Belediye Başkanlığı, Keçiören Ovacık Mahallesindeki Başkent Şehir Orman Alanı içerisinde ve koordinatları belli yaklaşık 80.000,00 m² ‘ lik alanlı Piknik ve Mesire alanı ile, 27.000,00 m² lik kullanım alanlı Çanakkale Anıtı Alanı olmak üzere toplam 107.000,00 m² lik kullanım alanlı Piknik – Mesire ve Anıt Alanını 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45’inci maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacak ihale neticesinde 3 yıllığına kiraya verecek.
İhale 13 Haziran 2019 tarihinde saat 14.40 da Belediye Encümen Salonunda yapılacak.

Ovacık Mahallesinde İmarın 91883 ada 14 nolu Parselindeki Başkent Şehir Orman Alanı içerisinde ve koordinatları belli yaklaşık 80.000,00 m² ‘ lik alanlı Piknik ve Mesire alanı ile, 27.000,00 m² lik kullanım alanlı Çanakkale Anıtı alanı olmak üzere toplam 107.000,00 m² lik kullanım alanlı Piknik – Mesire ve Anıt Alanı; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile yapılacak ihale neticesinde 3 yıllığına kiraya verilecektir.

KEÇİÖREN BELEDİYESİ İHALE İLANI

1 – İlçemiz Ovacık Mahallesinde İmarın 91883 ada 14 nolu Parselindeki Başkent Şehir Orman Alanı içerisinde ve koordinatları belli yaklaşık 80.000,00 m² ‘ lik alanlı Piknik ve Mesire alanı ile, 27.000,00 m² lik kullanım alanlı Çanakkale Anıtı alanı olmak üzere toplam 107.000,00 m² lik kullanım alanlı Piknik – Mesire ve Anıt Alanının; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesine göre Açık Teklif Usulü ile yapılacak ihale neticesinde 3 yıllığına kiraya verilecektir.
2 – İhale 13 / 06 / 2019 Perşembe Günü saat 14.40 da Belediye Encümen Salonunda yapılacaktır.

3 – Muhammen Bedel : İhale konusu kiralama işinin aylık muhammen bedeli 1.100,00 + KDV TL/Ay dır.

4 – Geçici Teminat Bedeli : İhale konusu kiralama işinin Geçici teminat bedeli, 3 yıllık muhammen bedelin % 3’ü tutarındaki 1.188,00 TL dir. ( 2886 sayılı D.İ.K.nun 26. maddesine göre Tedavüldeki Türk Parası yada Bankalar ve Özel Finans Kurumlarının verecekleri süresiz Teminat Mektupları cinsinden verilebilir.)

Ayrıca ek teminat olarak nakit 25.000,00 TL. (Yirmibeşbinlira) alınacaktır. İhaleye katılıp ihale üzerinde kalmayanların teminatları ihale sonrasında kendileri veya vekillerine iade edilecektir.
5- İsteklilerde aranılan şartlar ve belgeler :
a – İhaleye iştirak Dilekçesi.
b – Nüfus Cüzdanı veya T.C. kimlik numarası yazılı kimlik fotokopisi.
c – İkametgah Belgesi.
d – Yasal tebligat adresini belirten imzalı adres beyanı.
(İhaleye vekaleten katılanlar da yukarıdaki belgeleri ibraz edeceklerdir.)
e – Geçici Teminat bedelinin Belediye Veznesine ödendiğine dair makbuz .
f – Şartname bedelinin Belediye Veznesine ödendiğine dair makbuz .
g – Kiracılık ilişkisinden, Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisinden dolayı Belediyemize borcu olmadığına dair belge. ( Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğünden alınacak.)
h – Kiracılık ilişkisinden , Emlak Vergisi ve Çevre Temizlik Vergisinden dolayı Belediyemizle İcralık yada Mahkemelik durumda olmadığına dair belge. ( Belediye Hukuk İşleri Müdürlüğünden alınacak.)
ı – Tüzel Kişiler için Noter tasdikli Tescil Belgesi.
j – Tüzel Kişiler adına ihaleye iştirak eden kişilerin Noter tasdikli Yetki Belgesi.
k – Tüzel Kişiler adına ihaleye iştirak eden kişilerin Noter tasdikli İmza Sirküsü.

Belgeleri eksik ya da yanlış ibraz edenler ihaleye alınmayacak ve teklifte bulunmayacaktır.

6 – İhaleye Katılamayacak olanlar :
a – 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 6. maddesinde belirtilen kişiler, doğrudan veya dolaylı olarak ihaleye katılamazlar.
b – Belediyemizde kiracı iken sözleşmeye aykırı fiillerinden dolayı tahliye edilenler ile bunların eşleri ya da şirket ortakları doğrudan veya dolaylı olarak ihaleye katılamazlar
7 – Belediye Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta ve uygun bedeli tesbit etmekte serbesttir.

8 – Müracaat Belgelerinin Verilmesi : Müracaat belgeleri kapalı bir zarfa konularak; Encümen Başkanlığı’na sunulmak üzere, ihale günü saat 12.00’ ye kadar Keçiören Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ ne verilecektir.
9 – İhale şartnamesi, mesai günlerinde mesai saatleri içerisinde Keçiören Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü İhale Servisinden 250,00 TL şartname bedeli karşılığında temin edilebilir.

( Adresimiz : Güçlükaya Mah. Cumhuriyet Cad. Kalaba Kent Meydanı KEÇİÖREN / ANKARA )

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları