Kısıtlamada yiyecek bulamayan hayvanlar için seferber olundu | 21 Şubat 2024İmar Haber

21 Şubat 2024 - 03:42

Kısıtlamada yiyecek bulamayan hayvanlar için seferber olundu

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA SOKAK HAYVANLARININ AÇ KALMAMASI İÇİN BARTIN MAHALLİ İDARELER BİRLİĞİNE BAĞLI SOKAK HAYVANLARI GEÇİCİ BAKIM EVİ VE REHABİLİTASYON MERKEZİ EKİPLERİ GÖREV BAŞINDAYDI.

Kısıtlamada yiyecek bulamayan hayvanlar için seferber olundu
Son Güncelleme :

06 Aralık 2020 - 18:40

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kisitlamada-yiyecek-bulamayan-hayvanlar-icin-seferber-olundu/31617/" title="facebook">

Sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanlarının aç kalmaması için Bartın Mahalli İdareler Birliğine bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi ekipleri görev başındaydı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında 81 ilde devam eden sokağa çıkma kısıtlaması süresince sokak hayvanlarının aç kalmaması için ekipler seferber oldu. Bartın Mahalli İdareler Birliğine bağlı Sokak Hayvanları Geçici Bakım Evi ve Rehabilitasyon Merkezi ekiplerince Cumartesi günü gerçekleştirilen yem ve mama çalışması Pazar günü de devam etti. Kentin çeşitli noktalarındaki sokak hayvanlarına ulaşan ekipler belirlenen noktalara mama ve yem bıraktılar.

Çalışmalar kapsamında kent merkezinin yanı sıra Boğaz, İnkumu, Güzelcehisar, Mugada gibi sahil bölgelerinde de çalışma yapıldı.