Konya Doğanhisar Belediye Başkanı Öldürüldü

Konya ilinin Doğanhisar ilçesi Cumhur ittifakının MHP’li adayı Belediye Başkanı İhsan ÖZTOKLU gece 01:00 saatlerinde Başköy mahallesinde bıçaklı saldırıya uğrayarak ağır yaralandı. Yoğun bakıma kaldırılan Doğanhisar Belediye Başkanı İhsan ÖZTOKLU tüm müdahalelere rağmen bu sabah hayatını kaybetti.

Haydi Bismillah Afişi Ölümüne Neden Oldu

Belediye çalışanı Ümit KALKAN ile birlikte belediyenin reklam afişlerinin neden ve kim tarafından yırtıldığını tespit için Başköy mahallesine giden Doğanhisar Belediye Başkanı İhsan ÖZTOKLU; eski MHP’li şimdiki İYİ partili eski Başkan Abdullah Koç, oğlu Abdurrahman Koç ve kardeşi Osman Koç ile tartıştı. Tartışma kavgaya dönüştü ve çıkan arbede de Doğanhisar Belediye Başkanı İhsan ÖZTOKLU göğsünden bıçaklandı. Ambulansla Ilgın Dr.Vefa Tanır Devlet Hastanesine kaldırılan İhsan ÖZTOKLU aldığı bıçak darbesinin kalbine isabet etmesi nedeniyle yapılan müdahaleye rağmen hayatını kaybetti.
İhsan ÖZTOKLU’yu Eski Başkanın Oğlu Bıçakladı

Soruşturma kapsamında eski Belediye Başkanı Abdullah KOÇ ile kardeşi Osman KOÇ ve İhsan ÖZTOKLU‘yu bıçaklayan eski başkanın oğlu Abdurrahman Koç gözaltına alındı.

Türk bayrağına sarılan cenazenin naaşı, önce babası Mehmet Öztoklu’nun evine götürülerek helallik alındı.Cenaze aracıyla Doğanhisar Kültür Merkezine getirilen İhsan ÖZTOKLU’nun naaşı eşi Hanife Öztoklu’nun ve iki çocuğunun ağıtlarıyla uğurlandı. Cenaze Cuma namazına müteakip Kırüstü Mahalle Mezarlığı defnedildi.
Cenaze törenine, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek, Konya milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.