İmarhaber

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Google News
05 Mayıs 2021 - 14:05

Maltepe evden eve nakliyat hizmetleri sektörün en büyük pazarlarından biri olarak öne çıkmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası’nın en popular yerleşim merkezlerinden biri olan Maltepe ev taşıma, parça eşya taşıma ve eşya depolama gibi nakliyat hizmetlerinin Türkiye genelinde en çok talep gördüğü merkezlerden bir tanesidir. 

Her yıl çok yoğun bir şekilde göç alan Maltepe’nin en önemli mahalleleri Küçükyalı, Zümrütevler, Cevizli, Esenkent, Bağlarbaşı, Aydınevler, Altayçeşme, Gülsuyu ve İdealtepe’dir. Özellikle metro ve marmaray gibi toplu ulaşım olanakları nedeni ile birçok ailenin yaşam alanı olarak tercih ettiği Maltepe evden eve nakliyat firmalarının da en önemli gelir merkezlerinden bir tanesidir.

Maltepe evden eve nakliyat hizmetine olan talebin her geçen gün artması nedeni ile bölgede çok sayıda nakliyat firması ofisi bulunmaktadır. Nakliyat firması sayısının çok olması nedeni ile Maltepe nakliyat firmaları arasında büyük bir rekabet yaşanmaktadır. Yaşanan bu rekabet de hizmet almak isteyen kişilerin daha kaliteli ve güvenli hizmeti çok daha uygun fiyata alabilmesini sağlamaktadır.

Maltepe’nin önemli merkezlerinin E-5 Karayolu üzerinde ya da yakının olması nedeni ile nakliyat firmaları bu bölgede nakliyat hizmetlerini İstanbul’un birçok bölgesine oranla çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca sokakların çok dar olmaması sayesinde taşınma işlemlerinin gerçekleşeceği binaların önünde ya da yakınında kolaylıkla park yeri bulabilen nakliyat firmaları çok daha hızlı ve güvenli hizmet verebilmektedir. 

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerine olan talep her geçen gün katlanarak artarken, nakliyat firmaları arasındaki rekabet de aynı şekilde büyümektedir. Türkiye’nin en büyük nakliyat hizmetleri pazarı olan İstanbul ev taşıma hizmetlerinden parça eşya taşıma hizmetlerine, ofis taşımadan eşya depolama hizmetlerine ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinden yapı marketlerden eşya taşıma hizmetine kadar tüm hizmetlerin merkezi konumundadır.

Türkiye ekonomisinin lokomotifi konumunda olan İstanbul’da Beşiktaş, Kadıköy, Sarıyer, Şişli, Beylikdüzü, Avcılar, Mecidiyeköy, Ataşehir, Maltepe, Pendik ve Kartal gibi büyük ilçe ve semtler Türkiye’de nakliyat hizmetlerine en çok ihtiyaç duyulan bölgelerdir. İstanbul’daki toplu konut projelerinin artması ve en fazla iş olanaklarının bu şehirde olması nedeni ile her yıl nüfusu katlanarak artan İstanbul nakliye sektörünün başkentidir.

Çok kalabalık bir nüfusa sahip olmasının yanı sıra ofis ve iş yerleri ile de dikkat çeken İstanbul ofis taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri konusunda da zirvede yer almaktadır. Çok hareketli ve dinamik bir şehir olması nedeni ile İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri sektörün en çok aranan hizmetlerinden bir tanesidir. 

Öte yandan yapı marketlerden yapılan alışverişlerde özel araca sığmayacak kadar geniş ve ağır eşyaların taşınması için de eşya taşıma hizmeti çok yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bununla birlikte İstanbul eşya depolama hizmeti de birçok kişinin tercih ettiği nakliyat hizmetleri listesinde yer almaya başlamıştır.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları