Manisa Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasına taşınmaya başladı | 4 Mart 2024İmar Haber

4 Mart 2024 - 14:19

Manisa Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasına taşınmaya başladı

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINMA SÜRECİNİN BAŞLADIĞINI AÇIKLADI. BİLGİ İŞLEM DAİRESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN TEKNİK ALTYAPI VE SİSTEMLERİN YENİ HİZMET BİNASINA TAŞINACAK OLMASI NEDENİYLE 22 OCAK CUMA GÜNÜ, SAAT 17.00’DEN İTİBAREN HAFTA SONU DA DAHİL OLMAK ÜZERE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ RESMİ İNTERNET SİTESİ VE ONLİNE İŞLEMLERİN SERVİS DIŞI KALACAĞI BİLDİRİLDİ.

Manisa Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasına taşınmaya başladı
Son Güncelleme :

21 Ocak 2021 - 12:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/manisa-buyuksehir-belediyesi-yeni-hizmet-binasina-tasinmaya-basladi/63013/" title="facebook">

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni hizmet binasına taşınma sürecinin başladığını açıkladı. Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından teknik altyapı ve sistemlerin yeni hizmet binasına taşınacak olması nedeniyle 22 Ocak Cuma günü, saat 17.00’den itibaren hafta sonu da dahil olmak üzere Manisa Büyükşehir Belediyesi resmi İnternet sitesi ve online işlemlerin servis dışı kalacağı bildirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Manisa Büyükşehir Belediyemizin yeni hizmet binasına taşınma işlemlerinin başlaması nedeniyle Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığımız tarafından teknik altyapı ve sistemler, yeni binaya taşınacaktır. Bu sebeple 22 Ocak Cuma günü saat 17.00’den itibaren başlamak üzere hafta sonunu da kapsayacak şekilde İnternet sitemiz ve online işlemler, bu süre içerisinde geçici olarak servis dışı kalacaktır. Vatandaşlarımız, 185 Çözüm Merkezi ile 188 Cenaze Hizmetleri ve ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan taleplerini bizlere ulaştırabilir. Anlayışınız için teşekkür eder, değerli hemşehrilerimizin bilgilerine sunarız.”