Mehmet Özer'in ismi kütüphanede yaşayacak | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 10:31

Mehmet Özer’in ismi kütüphanede yaşayacak

GEÇTİĞİMİZ YILLARDA MENFUR OLAY SONUCU HAYATINI KAYBEDEN MEHMET ÖZER’İN İSMİ OLUŞTURULAN ÇOCUK KÜTÜPHANESİ’NE VERİLDİ. HACILAR BELEDİYE BAŞKANI BİLAL ÖZDOĞAN VE MERHUM MEHMET ÖZER’İN AİLESİ KÜTÜPHANEDE İNCELEMEDE BULUNARAK BAŞKAN ÖZDOĞAN’A TEŞEKKÜR ETTİ.

Mehmet Özer’in ismi kütüphanede yaşayacak
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 15:55

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/mehmet-ozerin-ismi-kutuphanede-yasayacak/51659/" title="facebook">

Geçtiğimiz yıllarda menfur olay sonucu hayatını kaybeden Mehmet Özer’in ismi oluşturulan Çocuk Kütüphanesi’ne verildi. Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ve merhum Mehmet Özer’in ailesi kütüphanede incelemede bulunarak Başkan Özdoğan’a teşekkür etti.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ve Özer Ailesi çocuklarının isminin verildiği Mehmet Özer Kütüphanesi’nde incelemede bulundu. Şehit Polis Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezi’nde yer alan Mehmet Özer Kütüphanesi’nde 0-6 ve 6-11 yaş grubu çocuklara hizmet verecek.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan; “çocuklarımız için yavrularımız için ne yapsak az” diyerek şöyle konuştu:

“Planladığımız iş ve işlemlere bir yenisini daha ekleyerek Kültür Merkezimiz içerisinde çocuk kütüphanesini tamamlamıştık. Buraya elim bir olayda vefat eden yavrumuz Mehmet Özer’in ismini verdik, adı burada yaşayacak. İnşallah pandemi sürecinden sonra burası faaliyete geçecek. Burası çocuk kütüphanesi olarak adlandırdık ama aynı zamanda bir anaokulunda bir kreşte hangi oyuncaklar varsa hangi akıl oyunları varsa burada da çocuklarımız onları bulabilecekler. Tabii ki eğlendiren bilgilendiren kitaplarla da hoşça vakit geçirebilecekler. Özellikle hanım arkadaşlarımızın Kültür Merkezimizdeki spor alanında yaptıkları faaliyet esnasında başlarında bulunacak eğitici arkadaşlarımızla birlikte yavrularımızın güzel vakit geçirebilmelerini sağlayacak ortam oluşturuldu. İnşallah tez zaman içerisinde pandemi sürecini noktaladığımız zamanda da yavrularımızı bu güzel mekânda buluşturacağız. Vefat eden yavrumuza Allahtan rahmet diliyoruz.’’

Baba Alpay ve anne Sevda Özer çocukları Mehmet Özer’in isminin kütüphaneye verilmesinden dolayı Başkan Özdoğan’a teşekkür etti. Daha sonra merhum Mehmet Özer için dua edildi.