Muş'ta sis bulutu kartpostallık görüntü oluşturdu | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 09:35

Muş’ta sis bulutu kartpostallık görüntü oluşturdu

GÜNEŞ VE KARLA BİRLEŞEREK EŞSİZ DOYUM ZEVKİ VEREN SİS BULUTLARI, KENT SEMALARINI KAPLADI. BAZI VATANDAŞLARDA BU ANI ÖLÜMSÜZLEŞTİRMEK İÇİN CEP TELEFONLARIYLA FOTOĞRAF ÇEKTİ.

Muş’ta sis bulutu kartpostallık görüntü oluşturdu
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 12:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/musta-sis-bulutu-kartpostallik-goruntu-olusturdu/30559/" title="facebook">

Muş’ta etkili olan sis, yüksek kesimlerdeki karla birleşince kartpostallık görüntüler oluşturdu.

Muş’ta 4 günden bu yana etkili olan sis, kentin üzerini sis bulutuyla kapladı. Merkeze bağlı Çavuştepe mevkiinde etkili olan kar yağışı yüksek kesimleri beyaza bürürken, dağ eteklerine kadar inen sis bulutları ise kartpostallık görüntüler oluşturdu. Güneş ve karla birleşerek eşsiz doyum zevki veren sis bulutları, kent semalarını kapladı. Bazı vatandaşlarda bu anı ölümsüzleştirmek için cep telefonlarıyla fotoğraf çekti. Üçevler grup köy yolu civarlarında kar olduğunu ifade eden vatandaş Kerem Teke, “Muş merkezde kar yok. Burada kartpostallık fotoğraflar çekiyoruz. Şu an Muş’un üzerinde sis var ama burası güneşli ve hava güzel. Kentin üzeri de 4 gündür sis bulutlarıyla kaplı” dedi.