İmarhaber

Mustafa Gürbüz, özel bireylerle bir araya geldi

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI MUSTAFA GÜRBÜZ, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NDE ANTALYA ÖZEL BÜYÜKŞEHİR ÖZEL EĞİTİM OKULU VE ENGELLİ REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDEKİ ÖZEL BİREYLERLE BİR ARAYA GELDİ. GÜRBÜZ, ÖZEL ÖĞRENCİLERE TASARIMINDA ANTALYA’NIN TARİHİ ESERLERİN YER ALDIĞI KUPALARI TAKDİM ETTİ.

Mustafa Gürbüz, özel bireylerle bir araya geldi
Google News
03 Aralık 2020 - 16:10

Antalya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Antalya Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ndeki özel bireylerle bir araya geldi. Gürbüz, özel öğrencilere tasarımında Antalya’nın tarihi eserlerin yer aldığı kupaları takdim etti.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, her yıl geniş katılımlı etkinlikler düzenlediği 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, bu yıl Covit-19 salgını nedeniyle Antalya Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Engelli Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitim gören öğrencileri ziyaret edip, hediye verdi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, bu özel günde merkezdeki özel bireylerle bir araya gelerek, etkinliklerine dahil oldu ve onlarla oyun oynadı. Gürbüz’e ziyaret esnasında Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Güven Ulutekin, Özel Gereksinimli Bireyler Destekleme Derneği (ÖZGEBİR) Başkanı Mustafa Kılınç eşlik etti. Özel öğrencilere ‘Biz Birlikte Güçlüyüz, Muhittin Böcek’ yazılı ve tasarımında Antalya’nın tarihi eserlerin yer aldığı kupalar hediye edildi.

“Özel ilgi gösteriyoruz”

Mustafa Gürbüz, Başkan Muhittin Böcek’in Antalya Özel Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Engelli Rehabilitasyon Merkezi’ne özel ilgi gösterilmesi hususunda talimatları olduğunu ifade etti. Merkezde pandemi önlemlerinin titizlikle uygulandığına dikkat çeken Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gürbüz, “Velilerimiz merkezimize gönül rahatlığıyla çocuklarını getirebilir. Her türlü önlemi alınmış şekilde eğitimlerimiz devam ediyor. Bugün de hem engel tanımayan kardeşlerimizin sorunlarına dikkat çekmek hem de onların toplumsal yaşama katılımını sağlamak açısından buradayız. Onlara çam sakızı çoban armağanı niteliğinde Başkanımızın birer kupasını hediye ettik” diye konuştu

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları