Nazilli'de denetimler aralıksız sürdü | 25 Nisan 2024İmar Haber

25 Nisan 2024 - 17:52

Nazilli’de denetimler aralıksız sürdü

NAZİLLİ’DE DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRDÜ

Nazilli’de denetimler aralıksız sürdü
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 10:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/nazillide-denetimler-araliksiz-surdu/51101/" title="facebook">

Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri, Kovid-19 nedeniyle yılbaşını gecesini de kapsayan 80 saatlik sokağa çıkma yasağında, vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak nedeniyle şehrin belli noktalarında denetimlerini sürdürdü.

Korona virüs tedbirleri kapsamında ülke genelinde 80 saat süren sokağa çıkma kısıtlaması Perşembe akşamı saat 21.00’de başladı. Kısıtlamanın başlamasıyla ilçe genelinde denetimler gerçekleştiren Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğü, koron avirüs nedeniyle yılbaşına girerken toplu kutlamalara önlem almak ve hastalığın yayılmasını önlemek amacıyla denetimlerini aralıksız sürdürdü. Genelge kapsamında 81 ilde uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağında başta Belediye Meydanı, Dörtyol, Stadyum kavşağı gibi noktalar olmak üzere Nazilli’nin çeşitli noktalarında denetimlerine devam eden ekipler, sürücü ve vatandaşlara izin belgelerini sordu. Kısıtlamadan muaf olan sürücü ve vatandaşlar belgelerini gösterip yollarına devam ederken, yasağı ihlal edenlere ise cezalar uygulandı.