Onikişubat Belediyesi engellileri unutmadı | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 12:35

Onikişubat Belediyesi engellileri unutmadı

ONİKİŞUBAT BELEDİYESİ DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ NEDENİYLE 17 ENGELLİ AİLEYİ ZİYARET ETTİ. BAŞKAN MAHÇİÇEK, ENGELLİ AİLELER İLE PANDEMİ TEDBİRLERİ KAPSAMINDA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞARAK TALEP VE İSTEKLERİNİ DİNLEDİ

Onikişubat Belediyesi engellileri unutmadı
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 12:41

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/onikisubat-belediyesi-engellileri-unutmadi/30577/" title="facebook">

Onikişubat Belediyesi ekipleri, dünya engelliler günü nedeniyle 17 engelli aileyi ziyaret etti. Başkan Mahçiçek, engelli aileler ile pandemi tedbirleri kapsamında görüntülü konuşarak talep ve isteklerini dinledi.

Her yıl Kahramanmaraş Valiliği ve Onikişubat Belediyesi’nce birlikte düzenlenen dünya engelliler günü, bu yıl pandemi tedbirleri kapsamında ev ziyaretleri ile gerçekleştirildi. Onikişubat Belediyesi Sosyal İşler müdürlüğü ekipleri, 17 aile bizzat ziyaret edilerek Başkan Mahçiçek’in selamıyla hediyeleri takdim etti.

Ailelerle görüntülü görüşme gerçekleştiren Başkan Mahçiçek 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutlarken, ihtiyaçları olduğunda her zaman yanlarında olduklarını ve her zaman kendisini arayabileceklerini ifade etti.

Ziyaret edilen evlerde engelli bireyler, bu ince düşüncesinden dolayı Başkan Mahçiçek’e teşekkür ederken, “Başkanım hediyeleriniz için teşekkür ediyorum, ellerinizden öpüyorum” dediler.