Özkan'dan Karayolları ve DSİ'ye ziyaret | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 10:35

Özkan’dan Karayolları ve DSİ’ye ziyaret

KARACABEY BELEDİYE BAŞKANI ALİ ÖZKAN, KARAYOLLARI 14. BÖLGE MÜDÜRÜ ÖMER GÜZEL İLE DSİ 1. BÖLGE MÜDÜRÜ YÜKSEL TAZEGÜL’Ü MAKAMLARINDA ZİYARET ETTİ. ZİYARETTE, YÜRÜTÜLMEKTE OLAN ÇALIŞMALAR VE YAPILMASI PLANLANAN PROJELER HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU.

Özkan’dan Karayolları ve DSİ’ye ziyaret
Son Güncelleme :

08 Aralık 2020 - 11:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/ozkandan-karayollari-ve-dsiye-ziyaret/32519/" title="facebook">

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karayolları 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel ile DSİ 1. Bölge Müdürü Yüksel Tazegül’ü makamlarında ziyaret etti. Ziyarette, yürütülmekte olan çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Ali Özkan, Karayolları 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel ile DSİ 1. Bölge Müdürü Yüksel Tazegül’ü makamlarında ziyaret ederek, yürütülmekte olan çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Başkan Özkan, her iki kurumla da beraber koordineli şekilde çalışmaya devam ederek, kente yapılacak hizmetlerin durmadan devam edeceğini belirtti.

“Gayemiz Karacabey’i iyi noktalara taşımak ve kentimize, hemşerilerimize yakışır hizmetleri, en hızlı şekilde ulaştırabilmek” diyen Başkan Özkan, geleceğin Karacabey’ini inşa etme noktasında istişare kültürüne çok önem verdiklerini ve birlikte uyum içerisinde, başarılı çalışmalara imza atmayı hedeflediklerini söyledi.

Başkan Özkan, her iki kuruma da misafirperverlikleri için teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.