İmar Haber

Sağlık-Sen Şırnak Şube Başkan Yardımcısı Yalçın, SGK Müdür Vekili Tatar ile görüştü

SAĞLIK-SEN ŞIRNAK ŞUBE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET YALÇIN, SGK İDİL İLÇE MÜDÜR VEKİLİ CELAL TATAR İLE HASTA SEVKLERİ, İLAÇ RAPORLARI, ERKEN EMEKLİLİK, FİİLİ HİZMET ZAMMI, 3600 EK GÖSTERGE, VERGİ BORÇLARI İLE İLGİLİ KONULARI GÖRÜŞTÜ.

Sağlık-Sen Şırnak Şube Başkan Yardımcısı Yalçın, SGK Müdür Vekili Tatar ile görüştü
Google News
11 Aralık 2020 - 20:40

Sağlık-Sen Şırnak Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın, SGK İdil İlçe Müdür Vekili Celal Tatar ile hasta sevkleri, ilaç raporları, erken emeklilik, fiili hizmet zammı, 3600 ek gösterge, vergi borçları ile ilgili konuları görüştü.

Sağlık Sen Şırnak Şube Başkan Yardımcısı Mehmet Yalçın ve beraberindeki iş yeri temsilcileri Mustafa Buratekin ve Abdulvahap Aydoğan ile birlikte SGK İdil Müdür Vekili Celal Tatar ile makamında görüştü. Sağlık-Sen olarak insana yapılan her hizmete hazır olduklarını ifade eden Yalçın, SGK Müdür Vekili Celal Tatar ile başta hasta sevkleri, ilaç raporları, erken emeklilik, fiili hizmet zammı, 3600 ek gösterge, vergi borçları hakkında konuştuklarını belirtti.

Vatandaşların işlemlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapmaları için büyük gayret sarf ettiklerini belirten SGK İlçe Müdür Vekili Celal Tatar da “Vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layıktır. SGK olarak öncelikli arzumuz üreten ve istihdam sağlayan insanlarımıza kaliteli, hızlı hizmet sunmak ve memnun edebilmektir” dedi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
SON EKLENEN FİRMALAR
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları