Sarayköy'de ekipler sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 21:42

Sarayköy’de ekipler sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor

KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA BUGÜN BAŞLAYAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ İLK GÜNÜNDE SARAYKÖY BELEDİYESİ NÖBETÇİ EKİPLERİ VE BELEDİYE BAŞKANI AHMET NECATİ ÖZBAŞ, 65 YAŞ ÜSTÜ VE ACİL İHTİYACI OLAN VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ KARŞILAMAK İÇİN SAHAYA İNDİ.

Sarayköy’de ekipler sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 19:55

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/saraykoyde-ekipler-sokaga-cikma-kisitlamasinda-vatandaslarin-ihtiyaclarini-karsiliyor/31006/" title="facebook">

Korona virüs tedbirleri kapsamında bugün başlayan sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde Sarayköy Belediyesi nöbetçi ekipleri ve Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 65 yaş üstü ve acil ihtiyacı olan vatandaşların taleplerini karşılamak için sahaya indi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında 5 ile 6 Aralık 2020 tarihleri arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması bugün başladı. Sarayköy Belediyesi ekipleri ve Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, vatandaşların herhangi bir sorun yaşamaması, acil ve temel ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması için sokaklara indi. Sabah erken saatlerde göreve başlayan belediye ekipleri, talepleri not ederek vatandaşların ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamaya başladı. Ekiplerle birlikte çalışmaları sürdüren Belediye Başkanı Özbaş, “Sokağa çıkma kısıtlaması boyunca ilçemizde herhangi bir sorun yaşanmaması, acil ve temel ihtiyaçların süratle karşılanması için Sarayköy Belediyesi olarak kıymetli hemşehrilerimizin bugün ve yarın hizmetinde, emrindeyiz” dedi.