Sivas Divriği'de Kiralık Hazine Arazileri

Arsa (ÇŞB) - Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı | 07.06.2021 - 22:13, Güncelleme: 31.01.2022 - 21:03 2646+ kez okundu.
 

Sivas Divriği'de Kiralık Hazine Arazileri

Sivas ili Divriği İlçesinde Bulunan 2 Adet Hazine Arazisi 17 Haziran 2021 Tarihinde Yapılacak Olan İhaleyle 5 Yıllığına Kiraya Verilecek.
Aşağıda özellikleri ve ihale bilgileri belirtilen Hazinenin maliki bulunduğu yahut Devletin Hüküm ve Tasarrufu Altındaki 2 (iki) taşınmaz malın kiralama ihalesi, 2886 sayılı Yasanın 45'inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile hizalarında belirtilen tarih ve saatlerde Divriği Kaymakamlığında (Milli Emlak Şefliği) toplanacak komisyon huzurunda (ihaleye katılımın çok olması halinde Kaymakamlık Toplantı Salonunda)  yapılacaktır. İhaleye katılacakların, ihale saatine kadar geçici teminat makbuzlarını veya banka teminat mektuplarını, ikamet ilmühaberlerini, nüfus cüzdanı örneğini, vekâleten katılacakların noter tasdikli vekâletname ile tüzel kişilik adına katılacakların yıl içerisinde alınmış ticaret ve sanayi odası belgesini, yetki belgesi ile imza sirkülerinin komisyona ibrazı gerekmektedir. Geçici teminat tutarları Divriği Mal müdürlüğü veznesine yatırılacaktır. İhalelere ait şartnameler mesai saatleri içinde Kaymakamlığımızda (Milli Emlak Şefliği) ücretsiz olarak görülebilir. Postayla başvuruda bulunacak kişilerin iadeli taahhütlü olarak gönderecekleri usulüne uygun şekilde hazırlanmış, teklifleri ile birlikte istenilen diğer belgelerin ihale saatine kadar komisyon başkanlığına ulaşması gerekmektedir. Postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmaz. İhale Komisyonu gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. Divriği Kiralık Tarla Haberleri
Sivas ili Divriği İlçesinde Bulunan 2 Adet Hazine Arazisi 17 Haziran 2021 Tarihinde Yapılacak Olan İhaleyle 5 Yıllığına Kiraya Verilecek.

Aşağıda özellikleri ve ihale bilgileri belirtilen Hazinenin maliki bulunduğu yahut Devletin Hüküm ve Tasarrufu Altındaki 2 (iki) taşınmaz malın kiralama ihalesi, 2886 sayılı Yasanın 45'inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile hizalarında belirtilen tarih ve saatlerde Divriği Kaymakamlığında (Milli Emlak Şefliği) toplanacak komisyon huzurunda (ihaleye katılımın çok olması halinde Kaymakamlık Toplantı Salonunda)  yapılacaktır.

İhaleye katılacakların, ihale saatine kadar geçici teminat makbuzlarını veya banka teminat mektuplarını, ikamet ilmühaberlerini, nüfus cüzdanı örneğini, vekâleten katılacakların noter tasdikli vekâletname ile tüzel kişilik adına katılacakların yıl içerisinde alınmış ticaret ve sanayi odası belgesini, yetki belgesi ile imza sirkülerinin komisyona ibrazı gerekmektedir. Geçici teminat tutarları Divriği Mal müdürlüğü veznesine yatırılacaktır.

İhalelere ait şartnameler mesai saatleri içinde Kaymakamlığımızda (Milli Emlak Şefliği) ücretsiz olarak görülebilir.

Postayla başvuruda bulunacak kişilerin iadeli taahhütlü olarak gönderecekleri usulüne uygun şekilde hazırlanmış, teklifleri ile birlikte istenilen diğer belgelerin ihale saatine kadar komisyon başkanlığına ulaşması gerekmektedir. Postada meydana gelen gecikmeler dikkate alınmaz.

İhale Komisyonu gerekçesini belirtmek suretiyle ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Divriği Kiralık Tarla Haberleri

Sivas HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve imarhaber.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.