Sultangazi Belediyesi'nden örnek davranış | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 10:24

Sultangazi Belediyesi’nden örnek davranış

SULTANGAZİ HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE KORONA VİRÜS (COVİD-19) TEDAVİSİ GÖREN BİR VATANDAŞIN SOSYAL MEDYA ÇAĞRISINA SULTANGAZİ BELEDİYESİ HEMEN KARŞILIK VEREREK, VATANDAŞIN İSTEDİĞİ ELBİSELERİNİ EVİNDE ALARAK HASTANEYE GÖTÜRDÜ.

Sultangazi Belediyesi’nden örnek davranış
Son Güncelleme :

05 Aralık 2020 - 22:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/sultangazi-belediyesinden-ornek-davranis/31073/" title="facebook">

Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesinde korona virüs (Covid-19) tedavisi gören bir vatandaşın sosyal medya çağrısına Sultangazi Belediyesi hemen karşılık vererek, vatandaşın istediği elbiselerini evinde alarak hastaneye götürdü.

Sultangazi Belediyesi, korona virüsle mücadele günlerinde örnek bir davranışa imza atarak, tedavi altındaki bir vatandaşın imdadına yetişti. Bağcılar’da ikamet eden ancak korona virüs (Covid-19) nedeniyle Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesinde bulunan bir kişiye refakatçilik eden Sefa Ermiş isimli bir kişi, hastasının elbisesinin kalmaması ve ailesinin karantinada olması sebebiyle Sultangazi Belediyesini etiketleyerek sosyal medyadan destek istedi. Sefa Ermiş’in paylaşımına kıyafetlerinin tükendiğini ve Bağcılar’daki evinden alınması talebinde bulundu. Vatandaşın bu talebini alan Zabıta ekipleri hızla harekete geçerek Sefa Ermiş’in evine gitti. Aileden elbiseleri alan ekipler, Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bulunan Sefa Ermiş’e götürerek teslim etti. Sultangazi Belediyesi’nin bu örnek davranışı sosyal medya üzerinden takdirle karşılandı.