İmarhaber

Tekirdağ Muratlı Hükümet Konağı Çay Ocağı Kiraya Verilecek

Tekirdağ İli, Muratlı Milli Emlak Tarafından Hükümet Konağının Çay Ocağı Kiraya Verilecek.

Tekirdağ Muratlı Hükümet Konağı Çay Ocağı Kiraya Verilecek
52 views
07 Haziran 2021 - 19:28

Tekirdağ İli, Muratlı Milli Emlak Tarafından, hazineye ait olan Hükümet Konağının Çay Ocağı Kiraya Verilecek. 2886 saylı Kanunun 51.Madderinin g bende uyarınca Parazarlık usulüyle Muratlı Milli Emlak Şefliği odasında toplanacak komisyon huzurunda kiralanacaktır.

İhaleye iştirak etmek isteyenlerin teminat makbuzu, ikametgah belgesi, nüfus, cüzdanı örneği, özel kişiler adına vekaleten ihaleye girecek kişilerin noter, onaylı Vekaletnameleri ve imza sirküleri, 2021 yılı içerisinde alınmış adli sicil belgesiyle komisyon huzurunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Postayla başvuruda bulunacak isteklilerin iadeli taahhütlü olarak gönderecekleri usulüne uygun olarak hazırlayacakları teklifleriyle birlikte istenilen diğer belgeleri, ihale saatine kadar komisyon başkanlığına ulaştırması, gerekmektedir. Postada yaşanan gecikmeler dikkate alınmayacaktır. İhale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

Kiralama sonucunda ihale üzerine bırakılan kişi çay ocağına süzme elektrik ve su sayacı taktırmadığı taktirde yıllık 2 bin, 400 TL elektrik ve su bedeli tahsil edilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -

İmara açılacak yerler, imarı planlanan yol, hastane, metro güzergahları, değerlenecek bölgeler, imar planları