Tuncelili depremzedelere ısıtıcı ve hijyen paketi desteği | 4 Mart 2024İmar Haber

4 Mart 2024 - 14:58

Tuncelili depremzedelere ısıtıcı ve hijyen paketi desteği

TUNCELİ’DE EVLERİ DEPREMDE HASAR GÖREN VE KONTEYNIRLARDA KALACAK VATANDAŞLARA, TÜRK KIZILAYI TARAFINDAN ELEKTRİKLİ ISITICI VE HİJYEN PAKETİ DAĞITIMINA BAŞLANDI.

Tuncelili depremzedelere ısıtıcı ve hijyen paketi desteği
Son Güncelleme :

08 Aralık 2020 - 9:25

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/tuncelili-depremzedelere-isitici-ve-hijyen-paketi-destegi/32413/" title="facebook">

Elazığ depreminde Tunceli’de evleri hasar gören ailelere Türk Kızılayı tarafından elektrikli ısıtıcı ve hijyen paketi desteğinde bulunulmaya başlandı.

Tunceli’de 24 Ocak’ta Elazığ’da meydana gelen depremde evleri zarar gören vatandaşlara destek devam ediyor. Bu kapsamda 430 aile için Türk Kızılayı tarafından elektrikli ısıtıcı ve hijyen paketi temin edildi.Merkez, Pertek ve Mazgirt İlçesi’nde aileler için getirilen ısıtıcı ve hijyen paketleri dağıtılmaya başlandı.

Türk Kızılayı Tunceli Şube Başkanı Gökhan Arasan, Mazgirt İlçesi’nde başlatılan yardımın diğer kurumlarla koordineli şekilde merkez ve Pertek İlçesi’nde de devam edeceğini belirterek, evleri hasar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.