Turgutlu OSB Genel Kurul Toplantısı yapıldı | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 16:45

Turgutlu OSB Genel Kurul Toplantısı yapıldı

TURGUTLU ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ GENEL KURUL TOPLANTISI MANİSA VALİSİ YAŞAR KARADENİZ BAŞKANLIĞINDA TURGUTLU KAYMAKAMI ALİ YILMAZ, BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN AKIN VE HEYET ÜYELERİNİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Turgutlu OSB Genel Kurul Toplantısı yapıldı
Son Güncelleme :

20 Ocak 2021 - 8:55

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/turgutlu-osb-genel-kurul-toplantisi-yapildi/62186/" title="facebook">

Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi Genel Kurul Toplantısı Manisa Valisi Yaşar Karadeniz başkanlığında Turgutlu Kaymakamı Ali Yılmaz, Belediye Başkanı Çetin Akın ve heyet üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Vali Karadeniz, “Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi, ilimizin gözde sanayi bölgelerinden birisidir. Üretim kapasitesi yönünden Türkiye’ye örnek olacak OSB’lerden birisidir. Bugün genel kurul toplantısında bir aradayız, inşallah bu toplantımız Organize Sanayi bölgemiz açısından hayırlı sonuçlara vesile olur. Turgutlu Organize Sanayi Bölgesinin gelişimi konusunda gayret gösteren herkese, burada yatırım yapmış, istihdam sağlamış olan tüm sanayicilere teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda yapılan açık oylama ile müteşebbis heyetinin devamına oy birliğiyle karar verildi. Toplantı, Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi 2021 yılı tahmini bütçesinin görüşülmesi, yönetim ve denetim kurulu raporları ile bilanço ve gelir-gider tablosunun değerlendirilmesi sonrası dilek ve temenniler ile sona erdi.