Altınova Sahili sil baştan yenileniyor | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 08:42

Altınova Sahili sil baştan yenileniyor

SÜLEYMANPAŞA’NIN SAHİL ŞERİDİNİ GENİŞLETMEK İÇİN AYLARDIR HUMMALI ÇALIŞMALAR YÜRÜTEN SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ, ALKAYA MEVKİİ’NDEN DEĞİRMENALTI MAHALLESİ’NE BAĞLANAN KORDON BOYU PROJESİ İLE EŞZAMANLI OLARAK ALTINOVA MAHALLESİ’NDE DE SAHİL DÜZENLEMESİ ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ.

Altınova Sahili sil baştan yenileniyor
Son Güncelleme :

07 Aralık 2020 - 16:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/altinova-sahili-sil-bastan-yenileniyor/32288/" title="facebook">

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinin sahil şeridini genişletmek için aylardır hummalı çalışmalar yürüten Süleymanpaşa Belediyesi, Alkaya mevkiinden Değirmenaltı Mahallesi’ne bağlanan kordon boyu projesi ile eşzamanlı olarak Altınova Mahallesi’nde de sahil düzenlemesi çalışmalarına hız verdi. Sil baştan yenilenen sahil şeridi ile Süleymanpaşa yeni bir cazibe merkezi daha kazanmış olacak.

Altınova Mahallesi’ne değer katacak olan sahil düzenlemesi projesini yakından takip eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyerek değerlendirmelerde bulundu.

Altınova sakinleri ve esnafla sohbet ederek görüş alışverişinde bulunan Yüksel, çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Altınova sahilimizde hummalı biçimde sürdürdüğümüz yenileme ve çevre düzenlemesi çalışmalarını inceledik. Bölgenin çehresini değiştireceğimiz projemizin detaylarını yerinde değerlendirerek, mahalle sakinlerimizle fikir alışverişinde bulunduk. Kısa sürede Altınova sahilini tanıyamayacaksınız. Şimdiden hemşehrilerimize ve Süleymanpaşa’mıza hayırlı olsun” diye konuştu.