Asılsız ihbara giden polislere alkışlı ikram sürprizi | 22 Nisan 2024İmar Haber

22 Nisan 2024 - 09:05

Asılsız ihbara giden polislere alkışlı ikram sürprizi

AKSARAY’DA BİR MAHALLE SAKİNLERİ, VERDİKLERİ ASILSIZ İHBAR ÜZERİNE OLAY YERİNE GELEN POLİS VE BEKÇİLERİ ALKIŞLARLA KARŞILAYARAK İKRAMDA BULUNDU.

Asılsız ihbara giden polislere alkışlı ikram sürprizi
Son Güncelleme :

11 Ocak 2021 - 23:15

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/asilsiz-ihbara-giden-polislere-alkisli-ikram-surprizi/56180/" title="facebook">

Aksaray’da emniyet güçlerine moral ve motivasyon desteği vermek isteyen mahalle sakinleri, verdikleri asılsız ihbar üzerine olay yerine gelen polis ve bekçileri alkışlarla karşılayarak ikramda bulundu.

Aksaray’da korona virüs önlemleri kapsamında etkin bir mücadele yürüten emniyet güçlerine moral ve motivasyon desteği vermek isteyen mahalle sakinleri, verdikleri asılsız ihbarla polis ekiplerinin mahalleye gelmesini sağladı. Kavga ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri, balkona çıkan apartman sakinleri tarafından alkış ve ıslıklarla karşılandı. Neye uğradığını şaşıran polis ve bekçiler, ihbarın sürpriz ihbarı olduğunu anlayınca mahalle sakinlerine el sallayarak teşekkür etti. Apartman sakinleri tarafından site bahçesinde hazırlanan ikramlar polis ve bekçilere ikram edildi. Vatandaşların ikramını geri çevirmeyen ekipler, ikram edilen yiyeceklerden alarak görevlerine döndü.

Mahalle sakinlerinden Ömer Düzgün (39), “Bu pandemi döneminde ve üniversitelerde yaşanan olaylardan dolayı polislerimizin ve emniyet güçlerimizin moral ve motivasyonlarına bir nebze destek olmak amacıyla apartman sakinlerimizle yaptığımız organizasyonla onlara yalnız olmadıklarını hissettirdik” dedi.