Başkan Örki, "Muhtarlarımız bizim için çok değerli" | 25 Nisan 2024İmar Haber

25 Nisan 2024 - 17:42

Başkan Örki, “Muhtarlarımız bizim için çok değerli”

PAMUKKALE BELEDİYE BAŞKANI AVNİ ÖRKİ, DENİZLİ MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI OSMAN YÜRECİ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİ AĞIRLADI.

Başkan Örki, “Muhtarlarımız bizim için çok değerli”
Son Güncelleme :

14 Ocak 2021 - 13:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/baskan-orki-muhtarlarimiz-bizim-icin-cok-degerli/58088/" title="facebook">

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Yüreci ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Denizli’deki muhtarları bir çatı altında toplayan Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şubesi’nde geçtiğimiz ay hayatını kaybeden Adnan Kuloğlu’nun yerine yönetim kurulu toplantısıyla yeni başkan belirlenmişti. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, başkanlık makamında Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, muhtarları vatandaşlara hizmet yolunda yol arkadaşı olarak gördüklerini ifade ederek, “Muhtarlarımız bizim için çok değerli. İlçemizdeki mahallelerde yapılacak olan çalışmalarla ilgili değerli muhtarlarımızın görüşleri bizim çok önemli. Muhtarlarımızın nazik ziyaretleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah’ım birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.