Büyükşehirden ağaç bakımı, dezenfekte ve yol yapım çalışmaları | 24 Nisan 2024İmar Haber

24 Nisan 2024 - 16:17

Büyükşehirden ağaç bakımı, dezenfekte ve yol yapım çalışmaları

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARINDA ŞEHİR GENELİNDE AĞAÇ BAKIMI, YOL YAPIM VE DEZENFEKTE ÇALIŞMASI YAPTI.

Büyükşehirden ağaç bakımı, dezenfekte ve yol yapım çalışmaları
Son Güncelleme :

04 Ocak 2021 - 11:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/buyuksehirden-agac-bakimi-dezenfekte-ve-yol-yapim-calismalari/51235/" title="facebook">

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, sokağa çıkma kısıtlamalarında şehir genelinde ağaç bakımı, yol yapım ve dezenfekte çalışması yaptı.

Sokağa çıkma yasaklarını fırsata çeviren ekipler boş kalan cadde, sokak ve meydanlarda ağaç bakımlarını gerçekleştiriyor. Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler tarafından ortak kullanım alanları dezenfekte ediliyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, Teras Kafe olarak bilinen tesislerde yenileme çalışmalarını sürdürüyor.

Sarıçukur Grup Yolu, Mahir Ünal Bulvarı ve Türkoğlu – Osmaniye Düziçi grup yolunda çalışmalar kesintisiz devam ediyor. Park ve Bahçeler Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından da Pazarcık Millet Bahçesi ile şehir genelinde mevsimlik çiçek dikim çalışmaları yapılıyor.