Denizli Büyükşehir dezenfekte çalışmalarına devam ediyor | 19 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 02:57

Denizli Büyükşehir dezenfekte çalışmalarına devam ediyor

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KENT MERKEZİNDE TÜM İŞYERLERİ İLE KOVİD-19 VAKASI BULUNAN APARTMANLARIN ORTAK KULLANIM ALANLARINDA DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Denizli Büyükşehir dezenfekte çalışmalarına devam ediyor
Son Güncelleme :

01 Aralık 2020 - 13:45

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/denizli-buyuksehir-dezenfekte-calismalarina-devam-ediyor/28002/" title="facebook">

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde tüm işyerleri ile Kovid-19 vakası bulunan apartmanların ortak kullanım alanlarında dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor.

Pandemi sürecinde korona virüse karşı aldığı tedbirlerini düzenli bir şekilde sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezinde işyerlerine yönelik başladığı dezenfeksiyon çalışmalarına devam ediyor. İşyerleri ile birlikte cadde, bulvar ve meydanlarda bulunan ATM ve otobüs duraklarında da hijyen çalışması yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri talep gelmesi halinde Kovid-19 vakası bulunan apartman ve binaların ortak kullanım alanlarında da dezenfeksiyon çalışması yapmaya devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarında sağlığa herhangi bir olumsuz etkisi bulunamayan ürünlerle dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiriyor.

HES kodu gösterilmesi zorunlu

Kovid-19 vakası bulunan apartman ve binaların ortak kullanım alanlarında hijyen çalışması yapılması isteyen vatandaşların Denizli Büyükşehir Belediyesinin “ALO 153” çağrı merkezini aramaları gerekiyor. İstek halinde dezenfeksiyon ekiplerine HES kodunun verilmesinin zorunlu olduğu belirtildi.