Denizli Kart'a HES kodu tanımlamanızı unutmayın | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 06:49

Denizli Kart’a HES kodu tanımlamanızı unutmayın

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM AŞ, VATANDAŞLARIN DAHA SAĞLIKLI SEYAHAT GERÇEKLEŞTİRMESİ İÇİN ŞEHİR İÇİ OTOBÜSLERDE KULLANILAN “DENİZLİ KART”LARIN HES KODU İLE ENTEGRE EDİLMESİNİ YENİDEN HATIRLATTI.

Denizli Kart’a HES kodu tanımlamanızı unutmayın
Son Güncelleme :

01 Aralık 2020 - 11:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/denizli-karta-hes-kodu-tanimlamanizi-unutmayin/27836/" title="facebook">

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım AŞ, vatandaşların daha sağlıklı seyahat gerçekleştirmesi için şehir içi otobüslerde kullanılan “Denizli Kart”ların HES kodu ile entegre edilmesini yeniden hatırlattı.

Korona virüse karşı aldığı tedbirleri düzenli bir şekilde sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların daha sağlıklı seyahati için “Denizli Kart”larını HES kodu ile entegre etmesini bir kez daha hatırlattı. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi vatandaşların Denizli Kartlarını HES kodları ile entegre edebilmesi için bir süre önce hes.denizli.bel.tr adresini hayata geçirdi. Denizlililer cep telefonu, tablet ya da bilgisayarları ile hes.denizli.bel.tr adresine girerek Sağlık Bakanlığının Hayat Eve Sığar uygulamasından aldığı HES kodunu kullandıkları Denizli Kart ile kolaylıkla entegre edebiliyor.