İzmir Servisçiler Odasından Başkan Utku Gümrükçü'ye teşekkür | 28 Şubat 2024İmar Haber

28 Şubat 2024 - 05:15

İzmir Servisçiler Odasından Başkan Utku Gümrükçü’ye teşekkür

ÇİĞLİ BELEDİYESİ, PANDEMİ DÖNEMİNDE OKULLARIN UZAKTAN EĞİTİME GEÇMESİNDEN ÖTÜRÜ EKONOMİK SIKINTI YAŞAYAN SERVİS ŞOFÖRLERİNE GIDA KOLİSİ DESTEĞİ GERÇEKLEŞTİRDİ. İZMİR SERVİSÇİLER ODASI BAŞKANI HASAN BASRİ BOSTANCI, BAŞLATILAN UYGULAMAYLA İLGİLİ ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI UTKU GÜMRÜKÇÜ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU.

İzmir Servisçiler Odasından Başkan Utku Gümrükçü’ye teşekkür
Son Güncelleme :

25 Aralık 2020 - 17:50

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/izmir-servisciler-odasindan-baskan-utku-gumrukcuye-tesekkur/45161/" title="facebook">

Çiğli Belediyesi, pandemi döneminde okulların uzaktan eğitime geçmesinden ötürü ekonomik sıkıntı yaşayan servis şoförlerine gıda kolisi desteği gerçekleştirdi. İzmir Servisçiler Odası Başkanı Hasan Basri Bostancı, başlatılan uygulamayla ilgili Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çiğli Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğünce başlatılan çalışmalar kapsamında ilçe sınırları içerisindeki okullara servis yapan şoförler tek tek arandı. Hazırlanan gıda kolileri, Çiğli Belediyesi ekipleri tarafından ihtiyacı olan şoförlerin evlerine bırakıldı. İzmir Servisçiler Odası Başkanı Hasan Basri Bostancı ve yönetimi başlatılan uygulamayla ilgili gerçekleştirdikleri ziyarette Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye teşekkürlerini iletti.

Başkan Gümrükçü’ye ve ekibine teşekkür eden Bostancı, “Başkanımızın, esnaflarımızla gösterdiği dayanışma bizleri çok mutlu etti. Sıkıntılı günlerden geçtiğimiz bu süreçte, bu uygulama şoför arkadaşlarımıza moral oldu. Utku Başkanın öncülüğünde başlatılan bu uygulama temenni ederiz ki diğer diğer ilçe belediyelerimize de örnek olur. İzmir Servisçiler Odası olarak bundan sonraki süreçte her türlü konuda Çiğli Belediyesi ile iş birliği içerisinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Desteğimiz sürecek”

Covid-19 salgını yüzünden işleri sekteye uğrayan esnaf ve işçi emekçilerine destek olmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Utku Gümrükçü, “Sıkıntılı günlerden geçtiğimiz bu süreçte Çiğli Belediyesi olarak, ilçemizdeki her vatandaşımızın ihtiyacıyla yakından ilgileniyoruz. Okul kantinlerinde çalışan emekçilerimizden sonra şimdi de okullara servis yapan ancak bu süreçte çalışamayan şoförlerimize gıda kolisi dağıtımı başlattık. İzmir Servisçiler Odası ile istişare içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çiğli halkıyla el ele vererek göstereceğimiz dayanışma ile bu günleri birlikte atlatarak, güzel günlere yürüyeceğiz” diye konuştu.