Kadın itfaiyeciler yangından yangına koşuyor | 27 Şubat 2024İmar Haber

27 Şubat 2024 - 19:25

Kadın itfaiyeciler yangından yangına koşuyor

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI BÜNYESİNDE STAJ YAPAN FATMA UÇAR VE HATİCE KAHVECİ, DİĞER İTFAİYE ERLERİ İLE BİRLİKTE EN ZORLU GÖREVLERE GİDİYOR.

Kadın itfaiyeciler yangından yangına koşuyor
Son Güncelleme :

06 Aralık 2020 - 12:35

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kadin-itfaiyeciler-yangindan-yangina-kosuyor/31212/" title="facebook">

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde staj yapan Fatma Uçar ve Hatice Kahveci, diğer itfaiye erleri ile birlikte en zorlu görevlere gidiyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı bünyesinde staj yapan Fatma Uçar ve Hatice Kahveci, diğer itfaiye erleri ile birlikte yangın ihbarlarına koşuyor. Son olarak Yenişehir Mahallesi’nde bir yangın ihbarına ekiplerle birlikte giden Hatice Kahveci ve Fatma Uçar, alevlere müdahale eden meslektaşlarına yardım etti.

Yangına müdahale edilmesi ve alevlerin kontrol altına alınması çalışmalarında diğer itfaiye erleri ile birlikte büyük mücadele veren Hatice Kahveci ve Fatma Uçar’ın canla başla çalışması, vatandaşlar tarafından da takdir topladı.