Kastamonu Belediyesi, Budamış Mahallesinde alt yapı çalışmalarını başlattı | 12 Nisan 2024İmar Haber

12 Nisan 2024 - 21:29

Kastamonu Belediyesi, Budamış Mahallesinde alt yapı çalışmalarını başlattı

KASTAMONU BELEDİYESİ, BİR YANDAN KORONAVİRÜS İLE MÜCADELE EDERKEN DİĞER YANDAN PLANLANAN YATIRIMLARIN ÇALIŞMALARINI TÜM HIZIYLA SÜRDÜRÜYOR.

Kastamonu Belediyesi, Budamış Mahallesinde alt yapı çalışmalarını başlattı
Son Güncelleme :

22 Aralık 2020 - 18:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kastamonu-belediyesi-budamis-mahallesinde-alt-yapi-calismalarini-baslatti/43695/" title="facebook">

Kastamonu Belediyesi, bir yandan koronavirüs ile mücadele ederken diğer yandan planlanan yatırımların çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Kastamonu Belediyesi, koronavirüs ile mücadele ettiği dönemde mahalle statüsünü kazanan Budamış Mahallesinde alt yapı çalışmalarına başladı. Alt yapı çalışmalarının sürdürüldüğü alanda incelemelerde bulunan Kastamonu Belediyesi Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, ekiplerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alarak, “Budamış Mahallesi’nde alt yapı çalışmaları kapsamında kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarına başladık. Alt yapı şehrin atar damarlarıdır. Bu bilinçle her mahallemize özenle yaklaşıyor ve projelerimizi bir bir hayata geçiriyoruz” dedi.