Keçiören'de beş yeni kütüphane hizmete açılacak | 20 Mayıs 2024İmar Haber

20 Mayıs 2024 - 03:05

Keçiören’de beş yeni kütüphane hizmete açılacak

İLÇEDEKİ KÜTÜPHANE SAYISINI ARTTIRMAYI HEDEFLEYEN KEÇİÖREN BELEDİYESİ KISA SÜRE İÇERİSİNDE 5 YENİ KÜTÜPHANEYİ VATANDAŞLARIN HİZMETİNE AÇACAK.

Keçiören’de beş yeni kütüphane hizmete açılacak
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 10:10

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/keciorende-bes-yeni-kutuphane-hizmete-acilacak/27065/" title="facebook">

İlçedeki kütüphane sayısını arttırmayı hedefleyen Keçiören Belediyesi kısa süre içerisinde 5 yeni kütüphaneyi vatandaşların hizmetine açacak.

Çocukların eğitimine destek vermek için kütüphane sayısını arttırdıklarını söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok şunları söyledi:

“Devletimizin ve milletimizin geleceği olan çocuklarımızın eğitimine destek noktasında kütüphanelerimizin sayısını artırma sözümüz vardı. Bu kapsamda 5 yeni kütüphane projemizi kısa sürede hayata geçiriyoruz. İlk göreve geldiğimiz 1994 yılı Keçiören’de ve Türkiye’de belediyecilik konusunda dönüm noktasıdır. Çünkü eğitim konusunda yaptığımız çalışmalar merkezi yönetim tarafından kanunlaştırıldı ve eğitimi desteklemeleri noktasında yerel yönetimlerin önü açıldı. Biz de şu anda çocuklarımızın eğitimine destek noktasında kütüphanelerimizin sayısını artırarak 5 yeni kütüphane projemizi hayata geçirdik. Öğrencilerimiz ve vatandaşlarımız bilimin merkezi olan kütüphanelerimizde kendilerini yetiştirecek devletimize ve milletimiz adına faydalı işler yapacaklar.”