Kilis Belediyesinden yapılandırma uyarısı | 30 Mayıs 2024İmar Haber

30 Mayıs 2024 - 10:47

Kilis Belediyesinden yapılandırma uyarısı

KİLİS BELEDİYESİ, KURUMLARINA BORCU OLAN VATANDAŞLARIN BORÇLARINI YAPILANDIRMALARI KENDİ MENFAATLERİNE OLDUĞUNU BİLDİRDİ.

Kilis Belediyesinden yapılandırma uyarısı
Son Güncelleme :

30 Kasım 2020 - 12:30

Google News Google News href="http://www.facebook.com/share.php?u=https://www.imarhaber.com/kilis-belediyesinden-yapilandirma-uyarisi/27192/" title="facebook">

Kilis Belediyesi’nden yapılan açıklamada kurumlarına borcu olan vatandaşlara borçlarını yapılandırmaları için çağrıda bulundu.

Açıklamada, “Yapılandırma işlemleriniz için 31 Aralık 2020 tarihine kadar https://ebelediye.kilis.bel.tr/ web sayfamızdan üyelik girişi/e-devlet şifresi ile giriş yaparak yapılandırma menüsünden veya belediyemize gelerek başvurmanız gerekmektedir. Peşin ödemelerde borçların gecikme ceza ve faizleri silinecek, bunun yerine Yİ-ÜFE aylık değişim oranları esas alınarak hesaplama yapılacak ve yapılan Yİ-ÜFE hesaplaması üzerinden yüzde 90 indirim uygulanacaktır. Ayrıca 6, 9, 12 ve 18 taksitle borçlarınızı yapılandırabilirsiniz. Pandemi sürecinde sağlığınızı riske atmadan Temizlik-Maske-Mesafe kurallarına riayet ederek yapılandırma işleminizi son güne bırakmadan yaptırmanız önemle rica olunur” denildi.